אודות עידו פישמן

טיולים ברחבי אסיה הם מזמן לא דבר לעשירים בלבד. היום רבים יכולים לנסוע לשם, ולעשות זאת במסגרת קבוצה מותאמת אישית ובהדרכה של מדריך צמוד. אם אתם מעוניינים לנסוע לאסיה – סין, קמבודיה, ווייאטנם ומדינות נוספות – תוכלו רק להתברך בידע והניסיון של עידו פישמן. טיולים לאסיה, בין אם עצמאיים, בין אם מאורגנים ובין אם מותאמי מסלול אישי, צריכים להיעשות בתשוקה רבה, וגם לקחת בחשבון את מגבלות הזמן על מנת למקסם את החוויה בזמן מוגבל. 

למה לנסוע לטיולים מאורגנים במזרח הרחוק ואסיה עם עידו פישמן? 

עידו פישמן הוא המדריך המושלם עבור כל טיול לאסיה. עידו פישמן נולד לפני 40 שנה באשדוד, וכשבגר החליט שהוא מגשים חלום וטס למזרח הרחוק. הביקור באסיה השתלם, והוא השלים מאז יותר ממאה נסיעות למזרח הרחוק. ברגע שהוא נחת בווייאטנם הוא התאהב בה ובמזרח הרחוק כולו, והבין שזה המקום בו ירצה לבלות ולבקר, וכמובן גם לחשוף את האהבה הזו אל אנשים אחרים. בביקורים הרבים והתכופים שלו במדינות הרבות של היבשת, הוא לומד דברים חדשים אותם הוא משלב בטיולים שהוא מוציא מהארץ, מתעדכן בתרבות, בשווקים, בקולינריה ובאטרקציות המקומיות, וחושף אותן בצורה ייחודית לתיירים הישראלים אותם הוא מלווה. 

איזה סוגי טיולים מציע לכם עידו פישמן? 

במסגרת הטיולים המאורגנים של עידו פישמן טורס אפשר למצוא מגוון רחב של מסלולים, אתרים ואטרקציות, המתאימות לסוגים שונים של מטיילים, בגילאים שונים ואשר אוהבים דברים שונים. 

עידו פישמן מציע לכם טיול ברמה הגבוהה ביותר, ולחוויה חזקה ומשמעותית שלא תמצאו באף מקום אחר. את הידע, הניסיון וההיכרות שלו עם המדינות המוזכרות באמצעות מעל מאה ביקורים, אי אפשר להחליף בשום דבר אחר. הוא מכיר מקומות רבים שאף אחד מדריך אחר לא מכיר, ואשר תייר תמים היה מפספס אותם. במסגרת טיול מאורגן לווייאטנם או טיול מאורגן לסין בזול – לצד טיולים אחרים – הוא מציע את הידע והאהבה שלו למזרח כמו שאף מדריך ישראלי אחר לא מציע. הוא דואג למטיילים לכל דבר שרק יצטרכו, מלווה אותם בכל מסע, והוא מסור לעבודתו על מנת שהטיול יהיה מוצלח ומהנה. 

  • אודות עידו פישמן
אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388