אטרקציות בהודו

הודו היא אחת המדינות במזרח הרחוק שיש בה אטרקציות רבות ששבע מבין כולן הן החשובות ואליהן מגיעים כל התיירים הבודדים ובקבוצות. מישראל יוצאות בכל שנה מספר רב של קבוצות טיולים מאורגנים להודו. הטיולים מתאימים לכל הגילאים ומשפחות רבות יוצאות כטיול משפחתי להודו לראות את האטרקציות המפורסמות בה.

מי נוסע להודו?

צעירים משוחררי הצבא יוצאים לטיולי תרמילאים, באופן עצמאי או כמה חברים, והם מטיילים בכל מקום אפשרי בטיול שאורך לעיתים חודשים רבים. בניגוד להם מטיילים אחרים מוגבלים בזמן והרצון להספיק מה שיותר מביא אותם להירשם ולצאת עם טיולים מאורגנים להודו.

מה עושים בהודו? 

בכל טיולים מאורגנים להודו משלב עידו פישמן גם ביקור במסעדות מקומיות כדי להכיר את הקולינריה ההודית. אף כי בביקורים התכופים שלו בהודו הוא ראה כמעט כל מה שאפשר מקפיד עידו פישמן להילוות לקבוצות שלו, באופן אישי, כמדריך, וזאת כדי להעניק להם מהידע הרב שהוא צבר עם השנים. לפני יציאת קבוצה לטיול מאורגן בהודו מזמן עידו פישמן את המשתתפים למפגש מקדים כדי לקבל מידע אודות המדינה והאטרקציות שבה.

אטרקציות בהודו

גודלה של הודו ומספר האטרקציות שיש בה מאלצת מספר לא מבוטל של מטיילים לחזור אליה פעם נוספת כדי להספיק לראות ולבקר בעוד מקומות.

• אל תוותרו על השווקים! 

• כמובן שהמקום הרומנטי ביותר הוא טאג' מהאל – הארמון הגדול והעתיק ואחד מהמקומות היפים בעולם

• נהר הגנגס והמקדשים המדהימים 

למה דווקא עם עידו פישמן? 

עם השנים הפך עידו פישמן מומחה למזרח הרחוק, הוא למד על ההיסטוריה של המדינות ועל כל האטרקציות בהודו עבר באופן אישי את המסלולים והחל להוציא טיולים מאורגנים להודו כשהוא נעזר בידע שלמד ומהניסיון.

עידו פישמן מומחה למזרח הרחוק הוא מדריך טיולים מוסמך שמרבה לצאת עם קבוצות לטיולים בהודו ובשאר מדינות המזרח. המומחיות של עידו פישמן ידועה בקרב מטיילים רבים ושמו עובר מפה לאוזן. כל מי שיצא לטיול מאורגן בהדרכתו של עידו פישמן חוזר עם חוויות שהוא לוקח אתו לתמיד. רבים חוזרים ויוצאים לטיולים במזרח פעם נוספת.

עידו פישמן והצוות שעובד יחד אתו, מתכננים טיולים מאורגנים להודו עם מסלולים שונים וכל אחד יכול לבחור לעצמו את מה שנראה לו מתאים עבורו ביותר.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388