אטרקציות שאסור לפספס בסין

סין היא אחת המדינות המעניינות ביותר בעולם, עבור תיירים רבים שמגיעים אליה ומתפעלים מההיסטוריה וההיצע הרחב של התרבות, השפות והאוכל שיש לה להציע. טיול מאורגן לסין הוא אולי הדרך הטובה ביותר להגיע למדינה המרתקת, שעברה תהפוכות רבות – והיותה אימפריה בת אלפי שנים כמעט בכל גלגול של התרבות האנושית. אם אתם נוסעים לסין אתם חייבים לעבור במספר אתרים. להלן כמה דוגמאות של אטרקציות שאסור לפספס בסין.

נוסעים לסין? הנה מה שאתם חייבים לראות! 

• המקדש של קונפוציוס בבייג'ינג. נחשב למקדש חשוב מאד, מהגדולים והמפוארים בעולם כולו. שם הקים המלומד הסיני את האסכולה הקרויה על שמו, ושם לימד את התורה הייחודית שלו. במקדש אפשר למצוא היום את 13 השלבים העיקריים בתורה שלו. 

• כמובן שאסור לפספס את מקדש 5 הפגודות – גם הוא בבייג'ינג ואת העיר האסורה! 

• מקדש 10,000 בודהה נמצא בהונג קונג ומהווה אתר חשוב מאד, ביחד עם העיר המדהימה והתרבות הרחבה, המושפעת גם מאנגליה (וכמובן שופינג!). המקדש נמצא על גבהה, וכשעולים את מאות המדרגות למעלה, אפשר לראות את אלפי פסלי בודהה המוזהבים בגודל אנושי. מדהים! 

• מדרחוב דז'ונגיאנג שנמצא בעיר חרבין גם הוא אתר חשוב ויפה מאד. אורכו כמעט שני קילומטר, ויש בו הרבה מאד סוגים של אדריכלות, המושפעים מהכיבושים השונים. גם קומוניזם, גם בודהיזם ועוד. בנוסף, בעיר הייתה קהילה יהודית גדולה. 

• עידו פישמן טורס ממליץ לנסוע גם לאי השמש אם אתם נמצאים באזור. האי ממוקם בצפון מזרח העיר, וכדאי דווקא לבקר בו בחורף, כדי לראות את פסטיבל הקרח. בנוסף, אתר הסקי יאבולי מתאים למי שנוסע בחורף לסין. שני האטרקציות האלו יקרות יחסית – אבל זולות מאד ביחס לאתרים מקבילים באירופה. 

טיול מאורגן לסין? למה דווקא עידו פישמן?

עידו צפישמן הוא מדריך מנוסה מאד, עם למעלה ממאה נסיעות למזרח. בשל כך, הוא ידאג שתראו את כל מה שתרצו, בצורה הטובה, הברורה והמסודרת ביותר, תוך שמירה על הביטחון שלכם ודאגה להנאה שלכם. אודות עידו פישמן אפשר למצוא באתר ובפייסבוק. טיול מאורגן לסין רק עם עידו פישמן טורס

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388