אטרקציות בקמבודיה

בוודאי תהיתם לאיפה לנסוע בחופשה הבאה שלכם. אם אתם אנשים הרפתקנים, בכל גיל, קמבודיה היא המקום עבורכם. מדובר במקום מדהים ומיוחד, שהוא יעד תיירותי חדש יחסית לישראלים. זה יתרון גדול כי זה אומר שהוא שקט, לא יקר במיוחד ואינו מסחרי מדי. בוודאי גם לא שומעים עברית בכל מקום, דבר חשוב לישראלים רבים. עד לפני כמה שנים גם תיירים מערביים ממקומות אחרים לא עשו טיולים מאורגנים לקמבודיה מכיוון שהיא הייתה תחת שליטה של דיקטטורה אכזרית. בשנים האחרונות השלום חזר אל המדינה, והיא נפתחה לתיירים – וגם לישראלים. חשבתם על אטרקציות מרכזיות שאתם רוצים לראות? הנה כמה טיפים. 

מקומות עיקריים לראות בקמבודיה 

• אנגקור, קמבודיה- Angkor. אחד מהמקומות הכי מדהימים בעולם, לא פחות מזה. מדובר על פארק ענק, ג'ונגל של ממש, עם למעלה מ-1000 מקדשים מהתקופה בה קמבודיה הייתה איפריה איזורית, שנקראה חמאר. חלק מקוריים וחלק משוחזרים, אבל זה באמת מראה ייחודי ומפעים. היום זה נחשב לאתר מורשת של האו"ם, ולכן ממש חובה לבקר בו. 

עידו פישמן ממוחה לטיולים במזרח הרחוק ממליץ כמובן לנסוע אל רצועת האיים סיהנוקוויל, קמבודיה – Sihanoukville, וזה מתאים במיוחד לישראלים שאוהבים את רצועות החופים של תאילנד, אבל לא ממש רוצים לראות את כל הישראלים. זה דומה מאד, אבל שקט. החופים היפים, השקט והקצב האיטי הם מושלמים למי שרוצה חופש של ממש, במחיר טוב, ובלי ההמולה והפופולאריות התאילנדית. 

• סיאם ריפ, קמבודיה- Siem Reap – עוד מקום מרתק ונעים לביקור. מדובר על מס' עיירות קטנות שהצליחו לייצר תרבות וקולינריה אטרקטיבית עבור מערביים. זה אולי החלק שהכי מזכיר את תאילנד בכמות התיירים, ולכן זה מתאים למי שרוצה טיול מתויר – אבל לא ברמה של תאילנד. 

• וכמובן, פנום פן, קמבודיה- Phnom Penh – עיר הבירה. בעלת השפעה צרפתית מובהקת, וגם מצולקת מאד מהמלחמה והדיקטטורה. היא מקום מרתק לבקר, גם תרבותית והיסטורית וגם יפה לראות את ההתפתחות. מצד אחד, מודרניזציה ומצד שני הרבה מאד כיסי התנגדות שמקורם בחמאר רוז' – שלטון הדיקטטורה שרצה להביא את המדינה לרמת אימפריה כמו פעם. 

רוצים לנסוע לשם? אודות עידו פישמן יסייע לכם לבחור דווקא בו בתור מדריך ולנסוע כבר היום! 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388