אטרקציות בתאילנד

אם אתם רוצים לבלות כמו שצריך במקום שישראלים רבים כל כך כבר דרכו בו, עידו פישמן מומחה למזרח הרחוק הוא הפתרון שלכם. אתם צריכים לנסוע לתאילנד, אבל בניגוד לכל עם ישראל, עשו זאת עם עידו פישמן. מיד נסביר מדוע דווקא איתו, אבל בואו נגיד שכאן הניסיון משחק תפקיד. 

אז מה אפשר לעשות בתאילנד?

אטרקציות בתאילנד היא המומחיות של עידו פישמן מומחה למזרח הרחוק. הוא מכיר כל פינה, כל מסעדה וכל אזור, ומתאים את עצמו למטיילים שנוסעים איתו. בשל כך, טיולים מאורגנים לתאילנד הם לא מנת חלקם של זקנים בלבד. 

בוא נתרכז, לדוגמה, בבנגקוק. רק בה יש כל כך הרבה דברים לעשות, וזה עוד לפני העיסויים בחוף, המסעדות או נסיעה למקדשים. 

1. למי שמחפש שייט: Chao Praya לקראת השקיעה זה מקום קסום ויפה. תוכלו לאכול ארוחת ערב, לראות הופעה של מוסיקה, ולראות את הנוף המדהים של בנגקוק. השייט מתאים לכל המשפחה, והעיר יפה מאד מהמרחק הזה. אפשר לראות מצד אחד את המקדשים ומצד שני את העיר. עולה כ-1500 באט לאדם. לא יקר! 

2. למי שמחפש חוויה אורבנית: The Wharf Samui הוא השוק המדהים ביותר בעיר בלילה. אפשר לשתות, לאכול, לטייל ולראות את המקומיים מבלים. 

ומה עם מקומות אחרים?

1. למי שמחפש חוויה ימית: אפשר לצעוד בעומק של 5 מטרים מתחת למים בחוף צ'אוואנג! הסיור אורך כ-5 או 6 שעות, נעשה בצורה מאורגנת ובטוח לחלוטין. בנוסף, השייט לקראת הצלילה נעשה עם מדריך ישראלי, בקבוצות קטנות. עולה כ-2000 באט לאדם. 

2. למי שמחפש חוויה של טבע: Paradise Park Farm הוא מקום מושלם, מעין גלפגוס מקומי, בעיקר של ציפורים ונוף ירוק. עולה כ-500 באט לאדם. 

אודות עידו פישמן

אם אתם מעוניינים לנסוע לתאילנד עם מדריך מנוסה, עידו פישמן היה שם עשרות פעמים, מעל 100 פעם במזרח הרחוק. הוא מכיר כל אפשרויות הטיול המתאימות לקבוצה, ועושה הכול כדי שיהיה לכם כיף, נעים וקליל. אם אתם מחפשים נסיעה לתאילנד בקבוצה, קראו כאן אודות עידו פישמן

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388