אטרקציות ביפן

כל אדם שמטייל בעולם מחפש את האטרקציות שבכל מדינה בה הוא מבקר, ובכלל זה אטרקציות ביפן, היא איננה שונה מכל יעד אחר. ישנם מקומות שקשה להגיע באופן עצמאי ולכן רבים פונים לחברת עידו פישמן טורס שבעליה עידו פישמן. מספר האטרקציות במדינות המזרח הוא גדול ולכן תכנון טיולים מאורגנים לקמבודיה או יפן, וליתר המדינות, נעשה בקפידה ותוך התחשבות בבחירת האטרקציות המעניינות והחשובות שיש במדינה.

מה רואים ביפן? 

עידו פישמן מומחה למזרח הרחוק, הינו מדריך טיולים וותיק ומקצועי. הוא בעזרת צוות עובדיו מתכנן טיולים מאורגנים למזרח הרחוק ובין היתר גם ליפן. בשנים האחרונות הפכה יפן למדינת תיירות מבוקשת מכל העולם וגם מישראל. קבוצות של טיולים מאורגנים ליפן יוצאות מספר פעמים בשנה בהדרכתו של עידו פישמן. 

כאמור עידו פישמן מומחה למזרח הרחוק התוודע לתחום זה עוד בטרם הפך המזרח לטרנד טיולים לישראלים רבים. הוא ביקר במרבית מדינות המזרח וגילה עולם קסום אותו הוא מעביר למשתתפי הטיולים שיוצאים בהדרכתו. לצד ביקורים באתרים היסטוריים ומודרניים ביפן מוביל עידו פישמן את משתתפי הטיול גם למקומות בהם יש אטרקציות ייחודיות למדינה. מסלול ביפן משלבים בתוכם גם ביקורים בהם יכול התייר ללמוד אודות חיי התושבים המקומיים וזה כולל ביקור במסעדות בהן אפשר למצוא אוכל שוק ועד אוכל גורמה. השילוב של ביקורים בערים השונות לצד הנוף והאתרים ההיסטוריים מאפשר לכל אחד מהתיירים ללמוד על המדינה פרטים רבים.

למה דווקא עם עידו פישמן? 

אף כי תרמילאים ישראלים רבים יוצאים לטיולים שלאחר הצבא למזרח הרחוק ומגיעים גם ליפן הרי שבטיול מאורגן שמטבעו קצר יותר צריך לנצל את הידע של עידו פישמן ולבקר בזמן שיש במספר רב של מקומות. עידו פישמן מכיר ויודע פרטים רבים על המדינות בהן הוא יוצא לטיולים מאורגנים וניתן לספוג ממנו מידע רחב אודות כל מקום ומקום. מטיילים שיצאו לטיולים מאורגנים לקמבודיה או יפן בהדרכתו של עידו פישמן שבים ונרשמים לטיולים חוזרים מה שמעיד על אופי וטיב הטיולים שבהדרכתו. הדאגה לכל הפרטים הקטנים והגדולים וארגון הביקור עצמו במדינה מעיד על מקצועיותו וידיעותיו את מנהגי המקום.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388