גנים ביפן – נופים עוצרי נשימה

במזרח הרחוק וביפן בפרט ישנה חשיבות עצומה לטבע, והחיבור של האדם איתו. למשל, החג היפני הידוע של פריחת הדובדבן. טיול ליפן יעשה בצורה איכותית ומוצלחת במיוחד אם יקביל את עצמו לחגיגות הטבע היפניות הייחודיות. הטבע ביפן מייצג אלמנטים של החיים, הפילוסופיה, הדת ועוד. אצל היפנים הטבע נוכח בחיים כל הזמן, והם לא נוהגים "לנסוע לבקר בטבע". הוא פשוט שם כל הזמן.

הגנים היפנים 

גנים יפניים הם בעצם מיניאטורה של הטבע: מקורות מים, גשר, עצים, פרחים, ביתן תה ועוד, והכול בקטן. תלוי באדריכל הגן, ישנם כאלו בסגנון בודהיסטי, חלקם בסגנון זן, ועוד. הדגש הוא על חיבור לטבע, ובמילותיו של עידו פישמן המדריך שלכם לטיול ביפן, החיבור של האדם לנצחי, להרמוניה ואפילו טקסיות ומדיטציה. הכל בגן פונקציונלי, כלומר מה שיש בגן "ספור" לגמרי ביחד לשימוש שלו, והגנים בנויים כמו מקדש של ממש. במאה האחרונה הגנים היפנים נשארו אותנטיים, ולכן אם אתם רוצים לראות את היפן האמיתית, של ימי קדם, זוהי הדרך המושלמת. כך אפשר להתחבר למלוכה ולקיסרות היפנית הקדומה. 

במאה השישית הושפעו הגנים היפניים בפעם האחרונה, עם כניסת התרבות הסינית ליפן, בתקופת ממלכת אסוקה. מאז, ולאחר התנערות מסוימת מסין, התרבות היפנית נשארה נקייה למדי, לפחות בכל הקשור לטקסים הישנים והמסורתיים. ההשפעות הפנימיות בתוך הגנים מקורם במקומות קדומים כמו הסלעים באי הונשו, או הצמחייה ומקורות המים באזור. 

למה טיול מאורגן עם עידו פישמן?

כי רק באמצעות נסיעה מאורגנת תוכלו לוודא שאתם רואים הכול, לא פוסחים על דבר חשוב, וכמובן גם מקבלים הסבר מלא ובעברית. עידו פישמן הוא המדריך המושלם ביותר למה שאתם צריכים, בגלל שהיה עשרות פעמים במזרח בעשרים השנים האחרונות, והוא מכיר כל אבן ביפן. הוא יוכל להסביר לכם את כל מה שחשוב ומסתורי לדעת על התרבות היפנית, ולקחת אתכם למקומות החשובים ביותר. הוא מנוסה, רגיש ומקצועי, ומביא את התשוקה שלו למזרח הרחוק לקדמת הבמה. אם אתם רוצים לדעת אודות עידו פישמן תוכלו לקרוא עוד כאן, וליצור קשר כדי לתפור טיול מאורגן ייחודי לכם. 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388