דרום אמריקה או המזרח הרחוק

מדי שנה יוצאים צעירים ישראלים רבים לטיולים של אחרי צבא. לכל אחד יש את החלום שלו. אחדים "חולים" על דרום אמריקה ואינם ניתנים לשכנוע לשנות את התוואי. לאחרים חלום המזרח הרחוק הוא עוד מתקופת הילדות. בנוסף, טיול מאורגן למזרח הרחוק או לדרום אמריקה יכול להיות טיול בר/בת מצווה ולחוויה לכל בני המשפחה שילוב של טבע, נופים ובעלי חיים יחד עם ביקורים באתרים היסטוריים של המדינות שכלולות במסלול הטיול.

איך יודעים לאיפה לנסוע? מתייעצים! 

עידו פישמן טורס היא חברה שמארגנת מדי שנה עשרות טיולים מאורגנים. בניגוד לצעירים שיוצאים כתרמילאים למספר חודשים אנשים מבוגרים ומשפחות עם ילדים מחפשים דרכים להגיע לאותם מקומות, לתקופה קצרה שבין עשרה ימים לשבועיים. עידו פישמן עשה את כל המסלולים האפשריים גם במזרח הרחוק וגם בדרום אמריקה. ההמלצות שלו הן מניסיונו האישי. כל מדריך, מורה דרך, שמתלווה לקבוצות שיוצאות תחת חסותו של עידו פישמן, הם מדריכים במה מקצועית גבוהה וכולם עשו את המסלולים בעבר כך שכל המטיילים המצטרפים יכולים להיות שקטים לגבי תכנון הטיול והגעה ליעדים רבים ככל שניתן.

• צוות חברת עידו פישמן טורס מאפשר למתלבטים לקבל מידע, מהם היתרונות והחסרונות לגבי טיולים מאורגנים למזרח הרחוק. באיזה חודשים כדאי יותר לצאת לדרום אמריקה ובאיזה למזרח הרחוק. איזה טיולים מתאימים למשפחות עם או בלי ילדים.

• טיולים מאורגנים למזרח הרחוק משולבים לא אחת עם שייט בין מדינות באוניה מה שהופך, ללא ספק לחוויה חד פעמים בלתי נשכחת ,כזו שמשדרגת את הטיול כולו. 

למה דווקא עידו פישמן? 

עידו פישמן מדריך תיירים ומורה דרך כבר שנים רבות ורבים מבין המטיילים מתייעצים אתו מה עדיף דרום אמריקה או המזרח הרחוק. כל אחד מקבל תדרוך והסברים לגבי שני היעדים ולבסוף ההחלטה היא של המטייל עצמו. כל הטיולים המאורגנים על  ידי צוות חברת עידו פישמן טורס משולבים בילוי להכרת התרבות המקומית וכן שילוב של ביקור בסניף חב"ד שקיים כמעט בכל מדינה הן במזרח והן בדרום אמריקה. כדי להתרשם מהטיולים שמארגן עידו פישמן כדאי להיפגש עם משתתפים בטיולים קודמים ולקבל חוות דעת מהם על התכנון וקיום התוכנית.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388