ההבדל בין טיול למזרח לטיול לדרום אמריקה

שני היעדים הפופולאריים ביותר עבור ישראלים הם המזרח הרחוק (וגם הודו) ודרום אמריקה. השאלה האלמותית לאיפה לנסוע – האם טיול מאורגן לסין בזול או נסיעה אל פרו, ברזיל או ארגנטינה – היא אכן שאלה לא פשוטה למענה. אם באמת אין לכם נטייה לאף אחת מהיבשות ואתם רוצים לבחור טבולה ראסה, הכי טוב להשוות ביניהן כדי שתדעו מה עדיף לכם. 

מה עדיף – טיול לדרום אמריקה או טיול למזרח הרחוק? 

ישנם כמה קווים מקבילים, אשר תמצאו בטיול לארגנטינה לנוסע העצמאי וגם בכל טיול מאורגן לווייאטנם שתסעו אליהם. לכן הכי טוב לבדוק מי עדיפה בכל קטגוריה, ולהחליט על בסיס התוצאות. 

•הבחירה על בסיס סוגי טבע הם עניין של טעם אישי ולכן באמת שקשה לקבוע. בעוד במזרח יש מזג אוויר טרופי, נהרות רחבים והרבה מקומות שאפשר לשכב בהם ולקבל עיסוי, בדרום אמריקה יש הרים גבוהים לטיפוס, נהרות וג'ונגלים. נראה שזה בעיקר עניין של איזה סוג טיול אתם מחפשים. הצעה קטנה של עידו פישמן טורס – למה שלא תסעו לשני הטיולים? ככה תוכלו ליהנות משני העולמות. תוכלו לנסוע השנה למזרח, ובשנה הבאה לדרום אמריקה. 

•הבחירה על בסיס תרבות גם היא מייצרת סוג של תיקו. בעוד בדרום אמריקה תוכלו לראות הרבה מאד עתיקות מהתקופות האימפריאליות הישנות של לפני ספרד ופורטוגל, ולראות מצעדים בימי ראשון, ריקודים ותרבויות אינדיאניות, במזרח תוכלו להגיע לכפרים מנותקי חשמל ותרבויות עתיקות שמתקיימות גם הן עד עצם היום הזה. למען האמת, אם ממש היינו צריכים לבחור, עידו פישמן טורס ימליצו על המזרח הרחוק. התרבות בו מגוונת יותר, ורחוקה יותר מאירופה – וזאת בשל הנוכחות הספרדית שמורגשת עדיין בכול מקום בדרום אמריקה. 

•אם אתם מחפשים אוכל, הקולינריה של המזרח הרחוק מנצחת בהחלט. האוכל טרי, קל וטעים יותר, הרבה יותר מגוון ומבוסס על דברים אקזוטיים יותר, טריים יותר ובריאים יותר. הרבה פחות תפוחי אדמה ותירס. 

•אם אתם מחפשים טיולים באמצעות סירות, הליכות ברגל, התרשמות ממקדשים או נופים בתוליים, אסיה והמזרח הרחוק הרבה יותר רגועים. אם אתם מחפשים אקסטרים – כלומר טיפוסי הרים, טרקים וטיפוסי קרחונים – דרום אמריקה היא המקום עבורכם. 

•מבחינת עלות הטיסה, המחיר דומה. בסביבות 1000 דולר לאדם. אבל מבחינת המחייה, דרום אמריקה נחשבת זולה מאד, אך לא זולה כמו המזרח הרחוק. הסיבה – המרחקים הגדולים שיש בדרום אמריקה מחייבים טיסות פנים או אוטובוסים מרווחים, שעולים כסף רב. לעומת זאת, הנסיעה במזרח הרחוק זולה ורגועה יותר, בעיקר בגלל הטופוגרפיה. 

למה עידו פישמן טורס? 

עידו פישמן טורס מציעים לכם יחס אישי, טיולים מותאים לצרכים והרצונות שלכם ודאגה לכל הפרטים הקטנים. עידו פישמן הוא מדריך מנוסה, עם למעלה מ-100 טיולים מאורגנים שהנחה והוציא לפועל. בשל כך, הוא מכיר את כל המקומות הקטנים והמיוחדים שאף אחד לא מכיר ויכול להציע לכם טיול ייחודי באווירה חד פעמית. 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388