הפלגה ליפן – שייט מפנק ומהנה

האביב הוא אולי הזמן היפה ביותר לבקר בו ביפן. האי של הממלכה היפנית חוגג בין חודשי מרץ ומאי את פריחת הדובדבן, אולי אחד מהנדבכים התרבותיים המעניינים והמפורסמים ביותר בעולם. הדובדבן, או סאקורה ביפנית, הוא סגול לבן יפהפה, שכל אחד חייב לראות לפחות פעם אחת בחיים. הוא מסמל בעיקר את בר החלוף של החיים. בין האטרקציות הקשורות אליו: האנאמי (צפייה בפרחים), פיקניקים בטבע, פסטיבלי שירה, ציור ומחזות תאטרון ועוד. לרוב הטיולים שיוצאים מישראל נוסעים לטוקיו וקיוטו. אבל, אצל עידו פישמן טורס אפשר לראות את הפריחה גם במקומות אחרים, ייחודיים יותר ונסתרים מעין. 

קצת על טיול מאורגן ליפן בהדרכת עידו פישמן

מסע ליפן מגלה מדינה מיוחדת, שונה מאד מכל מדינות המזרח הרחוק האחרות. יפן היא מדינה ייחודית שמשלבת גם השפעות מהמערב אבל גם סגירות אליו בצורה מדהימה. היא מצד אחד משוכללת מאד, מהמתקדמות בעולם מבחינה טכנולוגית (רוב מכשירי החשמל האיכותיים, לדוגמה, מגיעים מיפן) ומצד שני מסורתית מאד. אם אתם רוצים להבין את הפער הזה, ולראות את המדינה המעניינת הזאת, טיול מאורגן ליפן בהדרכת עידו פישמן הוא בדיוק הדבר בשבילכם. רק באמצעות ההדרכה הצמודה של עידו פישמן תוכלי לעמוד על הניואנסים החשובים להבנת המדינה המדהימה הזאת. מדוע יפן כל כך מגוונת? האוכלוסייה של יפן ענקית, בת כ-127 מיליון איש, אולם המדינה עצמה קטנה מאד. בשל כך, הצפיפות מביאה ליצירת תרבות מאד מגוונת ומיוחדת, ובעיקר כזו המסוגלת לחיות בצורה שקטה ומאוזנת מצד אחד, ומצד שני מתקדמת מאד מבחינה טכנולוגית על מנת לפצות על הצפיפות. אורח החיים היפני הביא לכך שהם חיים בממוצע עד גיל 95, וחלקם הגדול גם עובר את גיל ה-100. בנוסף, האומה היפנית מלוכדת מאד, דבר שניכר באסונות טבע שמתרחשים מדי פעם במדינה הקטנה. בנוסף, היפנים נקיים מאד, גם זו השפעה ישירה של הצפיפות. המסורתיות, למשל, מהצד השני, גורמת למיגור הפשע שנחשב חטא של ממש. יפן היא מדינה מדהימה שחייבים לבקר בה. 

החלטתם לבקר? קחו שיט! 

שיט הוא הדרך הטובה ביותר להתנייד בין איי יפן. זוהי הדרך הטובה ביותר לראות את פריחת הדובדבן ביחד עם עידו פישמן ביותר מיעד אחד. פישמן הוא מדריך בעל ניסיון של יותר מ-100 נסיעות למזרח, והוא מכיר את כל הערים, הכפרים, האוכל, האטרקציות והדרכים הטובות ביותר ליהנות מיפן. אם אתם מעוניינים ללמוד עוד על האפשרויות של המסלולים, עוד על התרבות היפנית, על האוכל, המסורת, המוסיקה, ועל תוכלו לעשות שם אם החלטתם לנסוע בין חודשי מרץ, אפריל ומאי – כל שעליכם לעשות הוא להתחבר אל ערוץ היוטיוב של עידו פישמן שם תוכלו למצוא סרטי וידאו איכותיים שיסבירו לכם על הטיול ועל מה עושים בו. טיסה נסיעה! 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388