הפלגה לסין הטיול שתמיד רציתם

לכל אחד מאתנו יש חלומות על נסיעות וטיולים לארצות שונות בעולם. עידו פישמן טורס מציע ללקוחות שלו טיולים וסיורים ובכלל זה הפלגה לסין הטיול שתמיד רציתם, משולבת עם ביקורים בערים מרכזיות של סין וביקור באתרים היסטוריים. מספר החברות בארץ המארגנות טיולים לסין הוא רב אבל טיול מאורגן לסין במבצע כמו שמארגן עידו פישמן קשה למצוא. עידו פישמן טורס בראשותו של עידו פישמן מתמחה בטיולים בסין ועל פי תכנית הטיול ניתן להבחין שהטיול כולל ביקור בכמה ערים שתחיל  בבייג'ין, שיאן , צ'ונקינג  שיבוג'אי ומסתיים בשנחאי. בין היתר גם שייט על נהר הינגצה.

ביקור בסין – כבר לא חלום אלא מציאות 

עד לפני מספר שנים הביקורים בסין היו בגדר חלום. רק בודדים הצליחו להגשים אותו ולבקר בארץ בעלת מספר התושבים הגדולה בעולם. כיום יש אפשרות להגיע לטיולים באופן עצמאי או בטיולים מאורגנים בליווי מדריך ישראלי. כמו בכל רכישה כך גם ברכישת חבילת טיולים צריך לבדוק את מה שמציעים לנו חברות הטיולים ולבחור בחירה מושכלת של המסלול. כל אחד רוצה להגשים את החלום שלו ולא להתאכזב מהבחירה שעשה.

למה דווקא עידו פישמן? 

• עידו פישמן טורס מוציאה מדי שנה מספר קבוצות תיירים מישראל לסין. כדי למשוך מטיילים שירכשו חבילה לסין מוציא עידו פישמן, הבעלים של חברת עידו פישמן טורס מדי פעם טיול מאורגן לסין במבצע. המבצע כולל הנחה בעלות, שיפור התנאים בעת השהות בסין ועוד.

• עובדי עידו פישמן טורס בראשותו של עידו פישמן, עומדים לרשות קהל הלקוחות בכל שאלה שעולה בעת תכנון טיול לסין.

• עידו פישמן עוסק שהמסלול שלהם חוזר על עצמו פעם אחר פעם מעיד על ביקוש גדול של ישראלים המעוניינים להגיע למקומות אלו. טיולים מאורגנים שמתוכננים ומוצאים לפועל על ידי עידו פישמן טורס מתקיימים גם באזורים אחרים של סין.בתחום הטיולים והתיירות כבר שנים רבות ותחום התמחותו היא סין. מספר הקבוצות הרב שהוא מוציא מדי שנה לסין מעיד על הצלחתו.  זוהי הסיבה שהוא יכול לקיים טיול מאורגן לסין במבצע לעיתים קרובות. לקוחות העבר של עידו פישמן טורס הם הפרסום של החברה.

• טיולים מאורגנים 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388