הפלגה לסינגפור – הטיול שתמיד רציתם

הפלגה למזרח בכלליות, וסינגפור בפרט, היא דבר מדהים. זוהי חוויה שגורמת לכם להרגיש כאילו אתם מגלי יבשות וארצות, כמו לפני מאות שנים. זה כל כך שונה, כל כך מיוחד, שזה בהחלט משווה את ההרגשה הזאת. הריח, הטעם, הסאונד, המראה, זוהי חוויה שונה מכל מה שאתם מכירים בצורה חושית ורגשית באופן קיצוני. לכן חוויה מענגת זו היא דבר מומלץ מאד למי שמחפש את הריגוש הבא. עידו פישמן טורס מציעים הפלגות למקומות שונים באסיה, ומיוחד למקומות בהם יש אטרקציות כמו איים, כפרים צפים או אטרקציות ימיות. תעברו במקומות היסטוריים מרתקים, עם הרבה מאד נופים, בעלי חיים, צמחים, וגם אוצרות היסטוריים כמו משי, יהלומים, תבלינים ועוד. 

למה דווקא סינגפור?

המזרח הרחוק מרתק מאד, ויש בו 3/5 מאוכלוסיית העולם. אבל ככזה הוא גם מתוייר מאד, ויש בו הרבה מבקרים, מיליונים בכל זמן נתון. לכן, חשבנו שיכול להיות הרבה יותר מעניין לנסוע הפעם למקום שיש בו הרבה פחות תיירים (ובוודאי הרבה פחות ישראלים), והוא לא פחות יפה. מדובר על אי טרופי עוצר נשימה ששוכן דרום למלזיה. יש בו 60 איים קטנים ויפים. מדובר על מקום קטן למדי, ובשל כך העיר המרכזית היא מרכז המשקל הכלכלי עם בניינים גבוהים מצד אחד ועם כפרי מגורים קטנים מצד שני, אבל מסביב – גן עדן. יש הרבה מאד יערות, שמורות טבע, אתרים אטרקטיביים, חופים ונופים עוצרי נשימה. בסינגפור יש הרבה מאד תרבויות שונות ומגוונות, היסטוריה מרתקת, שפות ואוכל ואת אף אחת מהן אסור לפספס. איך עושים את זה? פשוט יוצאים לטיול הזה, ובמיוחד לשייט לשם, איתנו עידו פישמן טורס, שמתמחים בסינגפור שנים רבות. 

למה דווקא איתנו?

אם אתם לא יודעים אודות עידו פישמן – הוא מתמחה במזרח הרחוק, ובשייט לסינגפור בפרט, עם יותר מ-100 נסיעות למזרח ב-20 השנים האחרונות. הוא דואג לאורחים שלו כמו לבני משפחה ועושה הכול עבורם. לכן, אם אתם רוצים לדעת עוד על סינגפור או כל היעדים האחרים אליהם יוצא עידו פישמן, פשוט הכנסו לבלוג האישי של עידו פישמן ותוכלו ללמוד על הטיול הבא שמתאים בדיוק למה שאתם מחפשים. 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388