הפלגה לקמבודיה דרך וייטנאם

בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחרים לטייל בארצות המזרח הרחוק. אלו טיולים שמתכננים אותם שנים והנסיעה היא הגשמת חלום של רבים. עידו פישמן טורס היא החברה המובילה בישראל, המוציאה מספר פעמים בשנה קבוצות למזרח הרחוק ובעיקר לקמבודיה. לעידו פישמן ניסיון של מעל 100 טיסות למזרח הרחוק! 

מסלולים של עידו פישמן 

• ישנם מסלולים שונים להגיע לטיולים בקמבודיה, אחד מהם היא הפלגה דרך וייטנאם. השייט נהר המקונג שעובר גם בקמבודיה וגם בוייטנאם. בדרך עוברים מפרצים, ערים ואתרים ארכיאולוגיים. לאורך כל הנהר ישנם כפרי דייגים.

• המסלול של טיול מאורגן לקמבודיה מתוכנן בקפדנות על ידי עידו פישמן וצוות עובדי חברת התיירות עידו פישמן טורס. הפלגה בין שתי המדינות מאפשרת למטייל לחוות נופים מרהיבים ולהיחשף לתרבות מפוארת של מזרח אסיה. 

• עידו פישמן התמחה בארגון טיולים מאורגנים למזרח אסיה ובין היתר גם לקמבודיה. בכל שנה יוצאות קבוצות רבות שתכנון הטיול שלהן נעשה על ידי צוות עידו פישמן טורס,  שתמיד מוכן לעמוד לרשות המטיילים.

טיול שמתאים לכולם 

אם בעבר חשבנו שטיולים בקמבודיה ובוייטנאם הם לתרמילאים בלבד הרי שבשנים האחרונות הוכח שלא כך הדבר. יש מטיילים בודדים לא מעט אבל מי שרוצה להספיק ולראות הרבה בזמן קצר יחסית כדאי לו להצטרף לאחד הטיולים המתוכננים של עידו פישמן טורס ובכלל זה טיול מאורגן לקמבודיה שיכלול הפלגה דרך וייטנאם. הספינה בה מתקיימת ההפלגה משמשת כמלון צף. בכל אימת שהספינה עוגנת ניתן לנצל את הזמן לרדת ולבקר באתרי האזור. לרוב הנחיתה היא בהאנוי עיר הבירה של וייטנאם. לפני שממשיכים  לדרך כדאי לעשות סיור בעיר וליהנות מהמקדשים, השווקים, המאוזליאום ואתרים נוספים. ההפלגה יוצאת מטונלה סאפ. בדרך למקום זה עוברים ערים ומקדשים שנבנו לפני כמה מאות ומהווים חלק חשוב בהיסטוריה של המדינה. לאורך הנהר יש ערים עתיקות שאחת מהן היא הבירה העתיקה של קמבודיה. השייט מסתיים בעיר הבירה פנום פן. המטייל הבודד, התרמילאי, שהזמן שלו ארוך יכול ליהנות מהנופים המרהיבים והאתרים השונים ולהתעכב כמה זהן שירצה. המטייל שמגיע לזמן קצר רצוי לעשות זאת עם טיול מאורגן לקמבודיה ואם אפשר מתוכנן על ידי עידו פישמן וצוות עובדיו.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388