הפלגות לדרום אמריקה

כל מי שמתכנן הפלגות לדרום אמריקה מחכה לו חוויה בלתי נשכחת. יבשת עם מספר מדינות ענקיות, מרתקות ומלאות תרבויות, אוכל ומוסיקה, וכמובן ומיליוני אנשים ועמים שונים. עד לפני  מספר שנים ישראלים לא היו רוכשים חבילות הפלגות לדרום אמריקה. מי שהגיע לאזור עשה זאת באמצעות מטוס ורוב המטיילים היו תרמילאים משוחריי צבא. בשנים האחרונות נפתח שוק ההפלגות לדרום אמריקה גם לקהל הישראלי. יותר ישראלים, משפחות עם ילדים, זוגות בירח דבש וגמלאים בוחרים לעשות שייט והפלגות באזור זה. בכל הפלגות לדרום אמריקה ניתן למצוא אנשים שכבר היו בעבר בהפלגות כאלה וזאת משום שמטיילים אלו חוו חוויות בלתי נשכחות והם רוצים לעבור אותן פעם נוספת. 

איך נראה הטיול?

כל מי שמתלבט איזה מסלול הפלגה בדרום אמריקה לרכוש יכול להתייעץ ולקבל הדרכה מעידו פישמן מדריך טיולים מנוסה. תכנית ההפלגה מאורגנת כך שאת רוב השייט עושים בשעות החשיכה, הלילה וביום עוגנים בנמל והנופשים יורדים לחוף ומסיירים באופן עצמאי או בליווי מדריך כדי לבקר באתרים החשובים.

הירידה לחוף אינה חובה ומי שבוחר לא לעשות זאת מוזמן להישאר על האנייה וליהנות מהמתקנים שעליה. הפלגות לדרום אמריקה מתאימות לכל המשפחה. האניות מהוות מלון צף כך שכל מה שנדרש נמצא עליהן וחבילת השייט היא במסגרת הכל כלול.

למה דווקא עם עידו פישמן? 

עידו פישמן מדריך טיולים מתמחה בסוגים שונים של טיולים באירופה, דרום אמריקה והמזרח הרחוק. במאגר הלקוחות של עידו פישמן מדריך הטיולים יש משפחות שבוחרות פעם אחר פעם לעשות הפלגות לאירופה, למזרח הרחוק או הפלגות לדרום אמריקה בהדרכתו של עידו. דבר זה מעיד על מקצועיות והתייחסות לכל לקוח ולקוח כאילו היה היחיד. כדי להתרשם מתמונות של טיולים שתוכננו על ידי עידו פישמן מדריך טיולים וכמובן, בקרו בבלוג של עידו פישמן. לצד תמונות יש מכתבי תודה והמלצה של לקוחות רבים שמבטאים את חוויותיהם בצורה הטובה ביותר. בנוסף, כדי לקבל מושג על פועלו בקרו בבלוג של עידו פישמן בו תוכלו לקבל מידע אודות הפלגות לאירופה אותן הוא מתכנן ומלווה וכן על ניסיונו רב השנים בתחום.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388