הפלגות לים התיכון

ישראלים רבים בוחרים להצטרף להפלגות לאירופה דרום אמריקה והמזרח הרחוק במחשבה שהפלגה מרוחקת מהבית מהנה יותר. הפלגות בים התיכון,  קרוב לישראל, הן חוויה בלתי נשכחות ובהן מתגלים מקומות יפים ואקזוטיים. הפלגות בים התיכון יוצאות מנמלי מספר מדינות. ישראלים הבוחרים לעשות הפלגות בים התיכון מגיעים לנמלי אותן מדינות ומצטרפים להפלגה. בעבר היו הפלגות בים התיכון שיצאו מנמלי חיפה ואשדוד. מאז נמכרו אותן חברות אין יותר אניות נוסעים בישראל.

איך נראה הטיול? 

• ההפלגות בים התיכון הן במסגרת הכל כלול. האנייה משמשת בתור בית מלון ועליה יש את כל מה שנדרש כדי לבלות וליהנות מההפלגה. בין היתר  יש סוגי מסעדות שונות, בתי קולנוע, מתקני ספורט, ספא בריכות שחיה וקזינו.

• השייט בים התיכון כולל מספר מדינות בהן עוגנת האנייה והאורחים יכולים לרדת לחוף ולסייר במקומות הייחודיים למדינה. לאורך השייט עוברים במדינות שחופיה ונופיה נראים מרחוק. יש הפלגות בים התיכון קצרות ויש כאלו שמגיעות עד הים השחור ואודסה.

• משפחות ישראליות רבות בוחרות לצאת להפלגות בים התיכון בעיקר בגלל העלות הנמוכה של הטיול, בגלל האפשרות שהילדים יוכלו להיות עצמאיים ללא צורך בדאגה להם וגם האפשרות לשילוב של חופשה מהנה, חוויות בלתי נשכחות ושייט על אנייה שהיא בעצם מלון צף. אמנים ישראלים מרבים להופיע על אניות הפלגות בים התיכון ואפשר לקבל מידע אצל עידו פישמן איזה אמנים מופיעים באיזו הפלגה. ישראלים רבים משלבים הפלגה עם הופעה של האמן האהוב עליהם. ההופעה נכללת בעלות כרטיס ההפלגה.

למה דווקא עם עידו פישמן טורס? 

עידו פישמן טורס, חברת תיירות בראשותו של עידו פישמן שהוא במקצועו מדריך טיולים מוסמך בעל וותק וידע בטיולים למדינות שונות על כדור הארץ וביניהן ארצות אירופה, ארצות המזרח הרחוק ודרום אמריקה. אפשר להיכנס לבלוג של עידו פישמן כדי להתרשם מתכנון הטיולים שבהדרכתו, לקבל מידע אודות עידו פישמן טורס והפלגות בים התיכון. עידו פישמן וצוות עידו פישמן טורס עומדים לרשות כל אחד המבקש לקבל מידע אודות הפלגות בים התיכון או באזורים אחרים בעולם. כדי להתאים תכנית הפלגה צריך להגיע לעידו פישמן עם החלומות והוא זה שירכיב את המסלול.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388