איזו חבילת שייט מתאימה לכם

יועצי טיולים במשרדי חברות התיירות שואלים לא אחת את הלקוחות איזו חבילת שייט מתאימה לכם. מה אתם  מצפים מהשייט ולהיכן הייתם רוצים להגיע. עידו פישמן מדריך טיולים מקצועי, דוגל בשיטה אחרת. הוא זה שמציע ללקוחות המגיעים להירשם לטיולי שייט, את המסלולים של הפלגות לאירופה.

למה חבילת שייט? 

• עידו פישמן ממליץ ללקוחות שלו המעוניינים לשלב טיולים יחד עם הפלגות לאירופה לצאת בטיסה לאחת המדינות שמהנמל שלה יוצאות ספינות שייט לעשות את ההפלגות לאירופה ולחזור ארצה בטיסה.

• ספינות השייט עוברות בין המדינות ובכל עיר נמל עוגנת וניתנת למטיילים ההזדמנות לבקר באזור. עידו פישמן מציע ללקוחות שלו הדרכה שבכל עצירה בנמל כלשהו יתלוו למדריך מטעמו וזאת כדי לבקר באתרים חשובים בכל מדינה ומדינה. בנוסף להיותן של ספינות השייט כאמצעי למעבר מארץ לארץ בשעות הלילה היא הופכת להיות מלון צף. יש בספינה את כל התנאים הנדרשים כדי ליהנות מחופשה נעימה. ספינות השייט הן ברמה גבוהה ובהן יש מסעדות, בתי קזינו, אולמות ריקודים בריכות שחיה ומתקני שעשועים לילדים.

• הפלגות לאירופה מתאימות לכל בני המשפחה. משפחות רבות בוחרות בשייט באירופה כחלק מאירוע משפחתי כמו מסיבת נישואין לסבא לסבתא, ירח דבש, או טיול בר/בת מצווה.

למה דווקא עידו פישמן? 

עידו פישמן עוסק בתחום התיירות והטיולים בעולם כבר שנים רבות, יש לו וותק בתחום והוא התמחה בעיקר במזרח הרחוק. כדי לקבל מידע אודות עידו פישמן כנסו לבלוג שלו באינטרנט. בנוסף להמלצות של לקוחות עבר זוהי אפשרות לקבל מידע אודות פעלו בתחום הטיולים וחבילות השייט שהוא מציע. עידו פישמן מדריך טיולים מקצועי, מורה ומרצה בקורסים למורי דרך ומדריכי טיולים והוא אחד מהמומחים הגדולים הנמצאים בשוק בארץ.

עידו פישמן בעל חברת הטיולים עידו פישמן טורס מוציא מדי שנה תכניות טיולים המתאימות לאנשים מבוגרים, בני נוער ומשפחות עם ילדים. כשאתם מגיעים למשרד כדי לתכנן טיול אנשי הצוות נערכים לעזור לכם למצוא איזו חיבלת שייט מתאימה לכם ביותר. לאחר בירור כל הפרטים הרלוונטיים יכול יועץ הטיולים להציע לכם את הטיול המתאים ביותר שיתאים לתקציב ולמועדים.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388