חיי לילה בסין

בייג'ין וסין כולה הם מקומות שיש בהם חיי לילה שוקקים, למרות התדמית המאובנת קומוניסטית או ההיסטורית וכבדה מצד שני. מדובר בעיר / מדינה מודרנית מאד, בטח בחלקים העירוניים, ויש בה הרבה איפה לצאת. הונג קונג ושנגחאי גם הן ערים תוססות עם בילויים וחיי ליי אטרקטיביים. עידו פישמן מדריך טיולים מעוניין להסיר את הסטיגמה על חיי הלילה "העבשים" של סין ולספר לכם שיש דברים אחרים לראות. 

איפה לצאת בסין?

הסאן לי טון ווילג' הוא המקום בו התחילו חיי הלילה של בייג'ינג, ושם כדאי להתחיל. יש הרבה בארים, מסעדות, מועדונים – ומציעים הרבה אטרקציות לתיירם מהמערב. האזור מזכיר מאד את תאילנד, למי שיצא לו לבקר במסגרת טיולים למזרח הרחוק. בנוסף, המקומות המעניינים באמת הם דווקא בסמטאות הצרות, שם יש הרבה מאד מקומות קטנים לבלות בהם וכמובן ליהנות מהנוף והאדריכלות. 

מי שרוצה לראות משהו שאיננו פונה למערביים, יכול לנסוע לאזור הואו-האי, שם יש פאבים מקומיים על גדות המים, אשר אפשר לשמוע שם מוסיקה עכשווית סינית ולשתות ולאכול. מאד מעניין למי שרוצה להתערבב עם המקומיים. טיולים למזרח הרחוק זה גם בשביל זה לא? 

אם אתם רוצים לשתות אלכוהול מקומי, עידו פישמן מדריך טיולים ממליץ לכם על הבאי ג'יו הסיני שיש בו לא פחות -60% אלכוהול! דונג ג'ה מן הוא האזור הטוב ביותר לשתות את המשקה, ואפילו יש בו בארים ששותים בהם רק את המשקה הזה. אם אתם רוצים בירה, כדאי שתצאו לבלות בבארים ליד השגרירויות הזרות. 

למה דווקא עידו פישמן?

כאמור אם אתם רוצים המלצות על לאיפה לצאת בלילה, איפה לאכול, מה לשתות וממה להימנע או להיזהר, עידו פישמן הוא אדם שלכם. אודות עידו פישמן – הוא מדריך טיולים וותיק, עם 20 שנה של ניסיון ומלמעלה ממאה נסיעות למזרח הרחוק. לכן אם אתם רוצים את ההמלצות הטובות ביותר, היחס האישי, ההיכרות הבלתי מתפשרת עם הפרטים הקטנים בכל מקום שתסעו אליו בסין בפרט ובמזרח כולו בכלליות, עידו פישמן הוא בדיוק מדריך הטיולים המושלם עבורכם! 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388