טיול מאורגן להודו בהדרכת עידו פישמן

טיול מאורגן להודו הוא דרך נהדרת להכיר את המדינה המדהימה הזאת. מדינה גדולה, רחבת ידיים, שיש בה הרבה מאד מה לראות. כדי לא "ללכת לאיבוד", הדרך הטובה ביותר היא לעשות זאת בצורה מאורגנת. ככה יודעים שמה שרואים מסודר מראש, לא צריך להסתבך עם שפה, תרבות וארגונים: הכול מוכן עבורכם מראש. טיול מאורגן להודו של עידו פישמן טורס חושף אתכם לעולם עשיר מאד של תרבות, טעם / ריח / אוכל מדהים, מראות עוצרי נשימה של ערים, נופים, אדריכלות, דתות ותרבויות עשירות. אחרי הכול הודו היא המדינה עם האוכלוסייה השנייה בגודלה בעולם! מצד אחד, עשירים מופלגים, מצד שני עניים רבים. מדינה מדהימה, עם היסטוריה בת אלפי שנים במנהגים, דת, טקסים, אוכל, ועוד. 

לא מבינים במה מדובר? 

קצת על הודו. מדובר במדינה ה-7 הגדולה בעולם, וה-2 בעולם עם כמות האוכלוסייה. זה אומר – הרבה מאד תרבויות, שפות, דתות ומנהגים. בהודו יש 29 מדינות משנה, אשר מכילות את כל הדתות בעולם, כל השפות בעולם, והרבה מאד עושר תרבותי. יש בה 20 עמים שונים, עשרות שפות שונות, ואנגלית כמובן היא שפה שרוב האנשים יודעים – בעיקר בגלל הכיבוש הבריטי. זוהי אחת השפות הרשמיות בהודו ולכן אין בעיה להסתדר איתה. טיול מאורגן להודו הוא עולם ומלואו ואם אתם מעוניינים לדעת לאיפה ללכת או מה עושים בטיול, נשמח לעמוד לרשותכם! פשוט בקרו בבלוג האישי של עידו פישמן

אפשר לעשות הרבה מאד דברים בהודו. טיולי בטן גב בגואה (וגם מסיבות), חופים, טיולי הרים בהימאלייה, טיולים עירוניים בערים המרכזיות, מקדשים וסיורים דתיים – ובראשם המרכז הרומנטי ביותר בעולם, מקדש הטאג' מהאל שנבנה על ידי המלך לאהובתו, טיולים קולינאריים מסעירים ועוד ועוד. אפשר לנסוע רק ללמוד יוגה, ואפשר ללכת לראות אמנות, אפשר לנסוע, לרכב או ללכת ברגל, אפשר ללכת לבקר בגנגס, ובקיצור – צורות הטבע המדהימות, העושר העירוני והתרבותי במדינה עוצר נשימה ושווה כל רגע. 

למה דווקא איתנו? 

עידו פישמן הוא המדריך הטוב ביותר בישראל למזרח הרחוק, ולהודו בפרט. מעל 20 שנה שהוא מגיע למזרח הרחוק, והוא היה בה מעל מאה פעמים. בנוסף, הוא מומחה גדול להודו, כך שאם אתם רוצים טיול מאורגן להודו – בין אם טיול קולינארי, טיול הררי, עירוני או טיולי נוף, טיולים על בסיס נושא ועוד – הוא האדם עבורכם. הוא מכיר כל מקום בהודו, היה בה עשרות פעמים, מכיר פנינות ייחודיות שאף אחד לא מכיר, ולכן הוא המדריך המושלם. אם אתם מעוניינים לנסוע לטיול בהודו – עידו פישמן הוא האדם עבורכם. בנוסף לידע המקצועי הרחב שלו, הוא גם מדריך משקיע מאד, והוא ידאג שהחוויה שלכם תהיה חד פעמית וברמה הגבוהה ביותר. זהו טיול שלא תשכחו לעולם. בקרו בדף הפייסבוק של עידו פישמן כדי לברר פרטים נוספים אודות התאריכים הקרובים. 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388