טיול מאורגן לווייטנאם עם עידו פישמן

אחד המקומות המרתקים שמחכים לישראלים שאוהבים לטייל בגלובוס, היא ווייטנאם. כולנו מכירים אותו דווקא בגלל זיכרון לא טוב, מלחמת ווייטנאם, אבל יש בה הרבה יותר. טיול מאורגן לווייטנאם הוא הדרך הטובה ביותר לגלות את האוצרות הגלומים בה: היא גובלת במדינות רבות, ומושפעת מהן תרבותית, בין היתר - סין בצפון, בלאוס ובקמבודיה במערב ועוד. זהו נתון מכריע ומרתק אודות האוכל, המוסיקה, הריקוד, הצבעים והתרבויות במדינה הססגונית הזו, אשר חיים בה כ-100 מיליון איש. טיול מאורגן לווייטנאם יחשוף אתכם לנופים מדהימים, כפרים ושווקים, וגם לתרבות המקומית. ב-1987, לאחר שנים של מלחמה עקובה מדם, החלו לזרום תיירים אל המדינה, בין היתר גם ישראלים, וראו כמה הוד, הדר ויופי יש בה. היא מלאה בנופים בתוליים, ג'ונגלים, אתרי טבע, חופים, וגם כמה מקומות שאסור להחמיץ.

נוסעים לטיול מאורגן לווייטנאם? למה ווייטנאם?

טיול מאורגן לקמבודיה או טיול מאורגן לסין יביאו אתכם למקומות מרתקים לא פחות באסיה. אולם בווייטנאם יש משהו שאין בשתי המדינות המוזכרות, וזה תרבות קולינארית ברמה גבוהה מאד. האוכל הווייטנאמי ידוע באיכות גבוהה, טרי ומרענן, עם טעמים שמשלבים הרבה מאד השפעות מסין, אולם בעל השפעות גם ממקומות מפתיעים, כמו צרפת. טיול מאורגן לווייטנאם יחשוף אתכם למקומות מרהיבים.

הנה כמה דוגמאות כדי לעשות לכם חשק:

· הו צ'י מין: בירת דרום ווייטנאם היא יעד חובה לכל מי שמתעניין בתרבות וקולינריה. עד 1976 היא שימשה כעיר הבירה של המדינה (כיום הבירה היא האנוי), ועד היום היא אחת הערים החשובות מבחינה תרבותית. מגיעים אליה אין ספור תיירים מכל העולם, והתרבות התוססת שלה, לצד שווקים, מוזיאונים, מקדשים וטיולים אורבאניים מרתקים – מהווים מקור משיכה לאנשים מכל העולם, בין היתר לקוחות עידו פישמן טורס.

· שווקים: אחת הדרכים לאכול אוכל טוב במדינה הוא ללכת לשווקים. מדובר על דוכני רחוב רבים, הדרך הפופולארית ביותר של המקומיים לאכול בחבורות, שמציעים אוכל טרי, איכותי וברמה גבוהה מאד. בנוסף, בשווקים המקומיים אפשר באמת לקנות הכול: אוכל, ירקות ופירות, וגם בעלי חיים, עתיקות, בגדים וכלי עבודה.

· דלתת המקונג: אחד מאזורי שפך המים הגדולים בעולם, 65 אלף קמ"ר! תוכלו לנסוע עם ספינת שיט במשך כמה ימים (עידו פישמן טורס ישמחו לסדר לכם את השיט), לפגוש מקומיים, לראות שווקים צפים ולהתרשם מהנוף הבלתי נגמר.

למה לטייל עם עידו פישמן טורס?

עידו פישמן טורס מציעים לכם טיול באווירה אחרת. אנחנו מתמחים בכל האזורים בווייאטנם,  מכירים פניניות מקומיות שאף אחד לא מכיר ובשל כך ניקח אתכם לטיול ברמה הגבוהה ביותר. נספר לכם סיפורים ייחודיים אודות כל אתר שנבקר בו, ניקח אתכם לשווקים הכי ססגוניים ולמסעדות הכי טובות. עידו פישמן טורס מציעה לכם מסלולים מגוונים, בהדרכת עידו פישמן, כדי שלא תשכחו את הטיול לעולם! 

  • טיול מאורגן לווייאטנם
אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388