טיול מאורגן לסין בהדרכת עידו פישמן

סין היא אחת המדינות הגדולות והעתיקות בעולם. היא ישות תרבותית ומדינית בת אלפי שנים באסיה, והמשפיעה ביותר בה. כשאומרים סין מתכוונים לרפובליקה העממית של סין, ולא לטאיוואן, שגם נקראת סין (והייתה "סין" הרשמית באו"ם עד לפני כמה עשורים) ונמצאת כשטח מחלוקת. טיול מאורגן לסין יכול להציע התמקדות באזורים מסוימים במדינה הענקית, שכן אי אפשר לראות את כולה בטיול אחד של שבועיים או שלושה. התפיסה האקזוטית לגבי סין מוצדקת – מדובר במדינת ענק, עם מגוון תרבויות, שפות, אוכלוסיות ומאכלים, שבאמת קשה להתחיל ולספור. בסין חיים 1.4 מיליארד אנשים בשלושים מחוזות שונים, הכלכלה השנייה בעולם אחרי ארצות הברית. המשמעות של זה לתייר הישראלי היא אפשרות לחוות מדינה מדהימה וגדולה – עם הרבה סגנונות חיים ואנשים, נופים, אטרקציות והיסטוריה שאין לנו קשר ישיר אליה, בניגוד, למשל לארה"ב. בנוסף, בגלל השפעה מערבית רק בחלקים מסוימים, היא מציעה תרבות עצמאית פוקחת עיניים. בכל טיול מאורגן לסין תוכלו לראות רובד אחד של המדינה האדומה (היא פשוט בגודל של כל אירופה!), ולאט לאט תוכלו להיחשף אליה וללמוד עוד אודותיה. 

טיול מאורגן לסין – איזה אטרקציות תמצאו?

גם אם תבחרו לנסוע אל טיול מאורגן לווייטנאם לזוגות או טיול מאורגן לקמבודיה לקבוצות, בכולם תראו השפעה סינית כזאת או אחרת. אז למה לא ללכת יחד עם מיליוני התיירים האחרים בשנה, ולנסוע לסין? האטרקציות בסין רבות מאד, וכאמור לא יכולים להיכלל בטיול אחד, ולו בשל המרחק. אבל בין השמות הפופולאריים ביותר לביקור, ובהחלט משהו שעליכם לשקול לקראת הנסיעה, אפשר לכלול: 

ערים כמו בייג'ינג הענקית או הונג קונג בעלת ההשפעה האנגלוסקסית הן מקומות שחובה לבקר בהם. בנוסף, גם מקומות ספציפיים (בהונג קונג או בייג'ינג, אבל גם בערים ואזורים נוספים בסין) נחשבים לאטרקציות משמעותיות. למשל, העיר האסורה, פארק ויקטוריה פיק, גיוגאז'ו, מערת הנטיפים גווילין, ערוץ דילוג הנמר, שינג פינג, סכר היאנג צה, סונגחואה, מחוז חרבין ועוד ועוד. בכל אחד מהם תרבות שונה, שפה שונה, אנשים שונים, אוכל שונה ועוד. תוכלו להתחקות אחרי דרך המשי, או אחרי התרבות היהודית המקומית וללמוד עוד אודות השפה, האוכל והמנהגים המקומיים בערים ובכפרים שתבקרו בהם. 

למה לנסוע עם עידו פישמן טורס? 

עידו פישמן טורס מספקים לכם חוויה מיוחדת, שלא מקבלים בכל טיול מאורגן או עם כל מדריך. עידו פישמן הוא מומחה גדול לאסיה וסין בפרט, ומכיר הרבה מקומות שאחרים לא מכירים. הוא מעודכן בכל המסעדות, השווקים והפינות הסודיות שרק מקומיים מכירים, ולכן הוא מדריך מרתק, שופע ידע אשר יכול להכניס אתכם למקומות שבלעדיו פשוט הייתם פוסחים עליהם. הטיולים של עידו פישמן טורס לא נגמרים בהונג קונג או בייג'ינג. הוא יקח אתכם למקומות מיוחדים שאף טיול מאורגן אחר לא מציע. טיולים לסין רק עם עידו פישמן טורס! 

  • טיול מאורגן לסין
אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388