טיול מאורגן לקמבודיה, מסלול שנבנה ע"י עידו פישמן

אם חשבתם לנסוע לטייל באסיה, טיול מאורגן לקמבודיה היא נסיעה שאתם חייבים לשקול. מדובר באחת המדנות המעניינות ביבשת, עם היסטוריה רחוקה וקרובה מרתקת, השפעות ממדינות הגובלות בה (מפרץ תאילנד, תאילנד, לאוס, ווייאטנם) וגם תרבות עצמאית ומרתקת. אמנם הכלכלה המקומית נשענת בעיקר על חקלאות ותיירות, אבל בשביל התייר הישראלי זה טוב: תרבות בתולית שאפשר ליהנות ממנה, אוכל טוב ונופים מדהימים. בכל שנה מבקרים במסגרת טיול מאורגן לקמבודיה או טיולים עצמאיים, כ-2 מיליון מבקרים. המקומות האטרקטיביים ביותר לרוב הם הבירה פנום פן, ואזור אנגקור – שרידיה של הממלכה הקדומה של האימפריה הקמבודית, מעל אלף מקדשים מהמאה ה-9 עד המאה ה-15. מדובר על אלף מונומנטים בהיקף ובגודל שאין כמוהו על כדור הארץ, והוא נחשב נכס תרבותי בלתי רגיל למדינה, שרק עד לפני כמה עשורים סבלה מרצח עם. בשל כך, אנגקור נחשב לאתר מורשת בין לאומי של אונסק"ו. עוד אתר חובה לביקור, המקדש פּרֶאַהּ וִיהֶאַר שבצפון קמבודיה, שגם הוא אתר מורשת של אונסק"ו. 

טיול מאורגן לקמבודיה הוא מסע מלא אטרקציות 

טיול מאורגן לקמבודיה עם עידו פישמן טורס יביא אתכם לשעריה של מדינה מרתקת. כאמור, היא מחזיקה בהשפעות רבות, בעיקר מתאילנד ומווייאטנם, אבל גם בתרבות עצמאית מרתקת שבאה לידי ביטוי באוכל, בלבוש ובמקדשים המיוחדים והפולחן המקומי. בין האטרקציות שאפשר לעשות רק בקמבודיה (אי אפשר למשל לראות דברים במסגרת טיול מאורגן לסין בזול), הם נהרות רחבים, אטרקציות צלילה ושוניות אלמוגים לצד דגה וחיים תת מימיים עשירים, וזאת ליד ג'ונגלים, יערות, ערים תוססות ומיוחדות עם שאריות בנייה מצד אחד מערביים עכשוויים וקולוניאליסטיים, מצד שני קמבודיים מסורתיים, מצד שלישי מקדשים ומצד רביעי בנייה קומוניסטית. אם אין לכם לחץ של זמן, מומלץ לנסוע בחודש אפריל אז חוגגים שם את חודש הזבחים, או בנובמבר אז עורכים תחרויות שיט. אין כמו טיול בזמן השיט על נהר המקונג כדי לראות מה זו קמבודיה האמיתית. 

למי טיול מאורגן לקמבודיה מתאים?

טיול מאורגן לקמבודיה מתאים לאנשים בגילאים שונים ומגוונים. בין היתר, אפשר לנסוע במסגרת משפחתית כדי לחוות חוויה מגבשת. יש בה הרבה מה לעשות גם ללא מאמצים פיזיים, ובשל כך היא מתאימה גם לילדים או למבוגרים. בניגוד למשל לטיול כמו טיול מאורגן לווייאטנם במבצע בו צריך אולי להתחשב יותר בתנאי מזג האוויר או תנאי השטח, את הטיול הזה אפשר להציע גם לזוגות רומנטיים, או לילדים / ילדות בני / בנות מצוות בתור טיול מתנה. 

למה לטייל עם עידו פישמן טורס? 

עידו פישמן טורס מתמחים בנסיעות לקמבודיה. בשל כך, כל טיול איתם יהיה שונה, מיוחד ומשודרג על פני כל טיול עם חברה אחרת. עידו פישמן טורס בהדרכת עידו פישמן בעצמו, מציעים לכם היכרות מעמיקה עם השטח וההיסטוריה ובשל כך יקחו אתכם למקומות שמדריכים אחרים פשוט לא מכירים. 

  • טיול מאורגן לקמבודיה
אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388