טיולי שייט בקרוז – האלטרנטיבה בשבילכם

אוהבי הטיולים מחפשים בכל פעם דרכים לקיים אותם בדרכים חדשות. אנחנו רגילים לבחור יעד, להגיע אליו ולטייל בכל אתר מעניין.
טיולי שייט בקרוז הם פתרון למי שמעוניין לשלב טיולי שטח עם שייט מפנק. עידו פישמן טורס היא אחת החברות הגדולות בארץ שמוציאה טיולים משולבים.
עידו פישמן, הבעלים של עידו פישמן טורס, הוא מדריך טיולים בעל וותק רב בתחום, הוא מתמחה באזורים רבים בעולם ודרכו אפשר לצאת לטיולים הכוללים הפלגות למזרח הרחוק.

למה שייט?

• השייט בין המדינות מאפשר למטיילים ליהנות מהנוף, האתרים שלאורך המסלול וגם את האפשרות לרדת במקומות מסוימים כדי לטייל ולבקר באתרי תיירות.
בטיולי שייט בקרוז יש את כל התנאים שאפשר להשיג בבתי מלון כמו מסעדות, מכוני כושר, קזינו ומועדונים.

• טיולי שייט בקרוז היא אפשרות להגיע למקומות רבים בעולם ללא צורך לעבור בכל עיר לבית מלון אחר. לאורך מסלול השייט יש ערים עם נמלים בהם יורדים המטיילים,
 באופן עצמאי או בהדרכת נציג של חברת הספנות או חברת עידו פישמן טורס, בסיום הסיור חוזרים כולם לספינה וממשיכים ליעד הבא. בלילה הספינה הופכת למלון.

• טיולי שייט בקרוז האלטרנטיבה שלכם לטיולי משפחות בהם משמשים המבוגרים כנהגים ובהשגחה בלתי נגמרת על הילדים בעוד שעל הספינה המתח יורד,
יש תעסוקה לכל גיל וכולם נהנים ויכולים לנוח ולהינפש גם יחד. 

למה דווקא אצל עידו פישמן? 

עידו פישמן העומד בראש חברת נסיעות וטיולים עידו פישמן טורס, מעסיק עובדים ברמה גבוהה. כולם מתמחים בתכנון והדרכת טיולים בעולם. הוא מציע ללקוחות שלו טיולים במזרח הרחוק שכוללים גם הפלגות במזרח הרחוק.  טיול עם הפלגה הוא שילוב מהנה שמאפשר מעבר ממדינה אחת לשנייה על גבי הספינה שמשמשת לאורך כל השייט כמלון צף. מדי שנה מוציאה חברת עידו פישמן טורס קטלוג של טיולים מאורגנים שכוללים הפלגות למזרח הרחוק. על אף שהעלות אינה נמוכה מספר הנרשמים בהרשמה מוקדמת עולה מדי שנה. מספר המשתתפים מעיד על האיכות הגבוהה, והיא מובטחת לכל מי שמחפש טיול ברמה בין לאומית. 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388