5 טיפים למטייל במזרח הרחוק

כל מי שהיה במזרח הרחוק יודע מה על המטייל החדש לעשות בצאתו לטיול. יש כמה טיפים שכל מדריך טיולים ימליץ עליהם. עידו פישמן מדריך הטיולים שלכם ממליץ על מספר דברים חשובים בעת התכנון של הטיול.

קצת על אריזה ובגדים לטיול 

• הטיולים המאורגנים למזרח הם בין עשרה ימים לשבועיים לרוב. מאחר וצריך להעלות ולהוריד כמעט בכל יום את המזוודה מהאוטובוס הרי שככל שנצטמצם בביגוד כך יקל עלינו. המלצתו של עידו פישמן לכל לקוחותיו היא לקחת מינימום דברים. תמיד אפשר לעשות קניות. העלויות הזולות ביחס לישראל לא משאירות ישראלי אחד ללא קניות מרובות. 

• מחירי הביגוד וההנעלה זולים מאוד במזרח הרחוק. רוב המטיילים רוכשים בגדים ממותגים וההמלצה של עידו פישמן היא לרכוש את הדברים במרכזי קניות כך אפשר  יהיה למנוע קניית מותגים מזויפים.

ומה אוכלים?

מתכנית טיולים מאורגנים בהדרכתו של עידו פישמן אפשר ללמוד שבתי המלון מוסדרים כבר מהארץ ואין צורך לחפש מקום לינה. גם על מסעדות הראויות למאכל אפשר לקבל המלצה מהמדריך שלכם. חשוב לאכול במקומות מלאי אנשים, וברחוב – אגב – הרבה יותר נקי ומסודר מאשר ברוב המסעדות במזרח. נשמע מוזר אבל זו האמת. 

למה עם עידו פישמן? 

• עידו פישמן הוא מדריך תיירים כבר שנים רבות והידע שלו אודות המזרח הרחוק רב. מאחר ומגיעים למקומות בהם הקדמה לא נמצאת בכל מקום קיימת המלצה למטיילים להתחסן במספר חיסונים עיקריים. גם עידו מדריך הטיולים שלכם ממליץ לבדוק במשרד הבריאות הישראלי איזה חיסון חשוב לקבל לפני היציאה למזרח.

• עידו פישמן הוא מדריך תיירים כבר שנים רבות ומכיר את המזרח הרחוק היטב. הוא מלווה את הקבוצה שבהדרכתו מהיציאה מהארץ ועד השיבה אליה. הוא מאפשר למטיילים בקבוצה שלו לפנות אליו בכל דרך אפשרית, עוד בטרם היציאה, כדי לקבל תשובות על שאלות מעיקות.

• בכל טיול מאורגן יש גם ימי פנאי וכל אחד יכול לעשות כאוות רצונו. עידו פישמן שמח להמליץ לכל אחד על מקומות שכדאי לבקר בהם,  על עלות הכניסה והתחבורה המקומית כך שכל אחד יכול ליהנות ממה שהוא הכי אוהב. בכלל טיולים מאורגנים בהדרכתו של עידו פישמן היא חוויה לתמיד ויש להם טעם של עוד.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388