לא רק חופים – מה יש לתאילנד להציע?

תאילנד היא אחת המדינות המעניינות ביותר במזרח. יש לה הרבה מאד מה להציע: טבע, מים ואיים, חיי לילה, אוכל מדהים, מלונות מעולים וקניות, תרבות מיוחדת, מוסיקה, וכן, גם ספורט. בקיצור מקום מושלם. אם אתם מחפשים נסיעה למקום מדהים, טיולים מאורגנים לתאילנד הם בדיוק מה שאתם מחפשים. 

אגרוף תאילנדי

אם אתם מעוניינים באטרקציה מיוחדת, מה עם ספורט? אגרוף תאילנדי הוא דבר נהדר, שהתחיל ב-1774 עם האלוף הראשון במדינה, ניי קטום תום, שהיה ספורטאי מצטיין של ממלכת סיאם. מאז ועד היום הממלכה מייצאת ספורט זה בצורה איכותית ומוצלחת, פרט לתקופה בה זה היה לא חוקי וצבר קהל של צפייה בצורה לא רשמית מתחת לרדאר. הספורט הזה התחיל כבר קודם, במאהה-17, כשהיה ספורט שמיועד למלכים בלבד, שילוב של התעמלות ושמירה על איזון. הייחוד הוא לא רק בכלי הנשק, שימוש בכל הגוף, חיות ותנועות מיוחדות – אלא גם בטקסטים המלווים אותו.

תרמילאות בתאילנד

אם אתם מעוניינים בנסיעה איכותית לתאילנד, עידו פישמן מומחה לטיולים מאורגנים ממליץ גם על טיולי תרמילאים לכל הגילאים. זה יכול להיות קל ומתאים לכל המשפחה או לקשישים, ויכול להיות מורכב כמו בנסיעה לדרום אמריקה. טיול התרמילאים כולל שייט, טיולי מים, צעידה וטיפוס, וגם נסיעה עירונית יותר הכוללת טיולי שוק, מקדשים ועוד. שונה מאד מרביצה על החוף הנהדר שיש בתאילנד! 

תיירות ספורט 

כאמור אם אתם רוצים לראות צד פחות "רבצני" של תאילנד, אגרוף או טיולי תרמילאים הם הדרך לעשות חופשה ספורטיבית. יש הרבה מאד אטרקציות, לדוגמה פסטיבל אגרוף פעם בשנה, או מכון אימונים שמזמין אנשים בהנחות ענק להשתתף וללמוד. שבוע אימונים לדוגמה יעלה לישראלי הממוצע כ-1000 שקלים כולל אוכל ולינה, לא יקר בכלל.

רוצים ללמוד עוד אודות האפשרויות הספורטיביות בתאילנד? עידו פישמן הוא בדיוק האדם לדבר איתו. עם אין ספור נסיעות למזרח הרחוק, הוא מכיר את תאילנד כמו את כף ידו. כדי לדעת לאיפה לנסוע, איזה מסלול לבחור או מתי לצאת, פנו אליו. אודות עידו פישמן אפשר לקרוא וללמוד כאן. מחכים לשמוע מכם היום! 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388