איך תבחרו את החופשה הנכונה בשבילכם?

בכל שנה לקראת חודשי הקיץ, כמעט בכל בית בישראל מתקיים הדיון לאן לצאת לחופשה ובעזרת מי לבצע אותה. אין ספק עידו פישמן  טורס היא החברה הראשונה לה כדאי לפנות על מנת לקבל מידע ראשוני מה שיכול לתת כיוון איך תבחרו את החופשה הנכונה בשבילכם. עידו פישמן הבעלים של חברת עידו פישמן טורס יחד עם צוות עובדיו יעמידו לרשותכם את כל האפשרויות לבחירה. הם יעזרו לכם לעשות מסלולי טיולים וייעצו בכל מה שנוגע לסוג החופשה מנופש על הים ועד לחופשת סקי בצרפת, לבתי המלון, השכרת רכב ובאילו מסעדות לבחור, במיוחד למשפחות עם ילדים בכל גיל. 

תכנון טיול מאורגן 

תכנון טיול, בין טיול אישי או במסגרת טיולים מאורגנים במבצע צריך לתכנן מראש, לקבל מידע אודות כל מקום ואתר בו משתתפי הטיול יסיירו. עידו פישמן טורס היא חברה שנמצאת בתחום כבר שנים רבות, בעל החברה עידו פישמן מעסיק רק אנשים בעלי מקצוע ברמה גבוהה והם יכולים לתכנן לכל לקוח את הטיול המתאים לו ולצרכיו.

המזרח הרחוק הפך ליעד מבוקש על ידי ישראלים רבים ולקראת חודשי הקיץ, החופשות שרבים יוצאים אליהן מובילות לביקוש גבוהה של טיולים מאורגנים במבצע לאזורים אלו. עידו פישמן טורס הבינה את הפוטנציאל להרווחת מאגר הלקוחות שלה ומציעה להם מגוון של טיולים לאזורים אלו.

למה דווקא עידו פישמן?

עידו פישמן רכש ניסיון רב במשך השנים שהוא בתחום והוא מרבה להוציא טיולים למזרח הרחוק כמו סין, קמבודיה וייטנאם ועוד. כל המטיילים, בכל המסגרות שעידו פישמן טורס מציעה להם, מעידים על תכנון ברמה גבוהה, עמידה בלוח הזמנים ובתכנית הטיול ולהיפך, התכנית משתנה לטובת המטייל ללא עלויות נוספות.

אבל לא רק למזרח הרחוק יוצאים טיולים מאורגנים על ידי עידו פישמן ועובדיו. גם אירופה, אמריקה ושאר היעדים בעולם מקבלים את הנתח שלהם. עידו פישמן הבין שכדי שלקוחותיו יהיו שבעי רצון עליו לצרף לכל טיול מאורגן נציג מטעמו שידאג לכל צרכי המשתתפים, שהכל יהיה על פי המתוכנן ואם תהיה תקלה היא תטופל במקום.

עידו פישמן טורס בהנהלת עידו פישמן עומדת לרשות הלקוחות בכל מה שיצטרכו כדי שיוכלו לבחור את החופשה הנכונה ביותר עבורם

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388