למה לנסוע ליפן רק בטיול מאורגן

למה לנסוע ליפן רק בטיול מאורגן היא באמת שאלה טובה, שכן אפשר היה לחשוב שזה מגביל. אולם ההיפך הוא הנכון. את התשובה אפשר לקבל בחברת עידו פישמן טורס. חברת הנסיעות עידו פישמן טורס בהנהלתו של עידו פישמן קיימת בשוק התיירות שנים רבות ויש לה ניסיון רב בתכנון טיולים למזרח הרחוק ובכלל זה ליפן.

רוב הישראלים המגיעים ליפן עושים זאת במסגרת עבודה, לימודים וכנסים מקצועיים. אלו שמגיעים כתיירים מעוניינים לבקר במקסימום מקומות, אתרים ולחוות את חייהם של היפנים המקומיים. לאנשים שמגיעים במסגרות השונות ולא בתיירים אין אפשרויות רבות להגיע ולראות את יופייה של המדינה, ההתפתחות לאורך השנים ושיקומה של יפן מאסונות הטבע והמלחמות שהיא עברה.

למה טיול מאורגן?

יפן היא מדינה גדולה וכדי להספיק ולראות דברים מיוחדים, להגיע למקומות שבאופן עצמאי קשה להגיע אליהם כדאי יותר טיול מאורגן ליפן על טיול פרטי.

עידו פישמן מביא לידיעת הלקוחות שלו על היתרונות והחסרונות שיש בטיול מאורגן ליפן וגם את היתרונות והחסרונות בטיול פרטי. כל לקוח בוחר לעצמו את המתאים לו ולבני משפחתו. אחד היתרונות הבולטים של טיול מאורגן ביפן הוא שלמטייל אין כל דאגה בכל מה שקשור לארגון ולמציאת בתי מלון, לקבוצה צמוד אוטובוס ויש מי שדואג לכבודה, מראש יש ידע באיזו מסעדה תתקיים ארוחה זו או אחרת, התשלום כולל את כל עלויות הכניסה לאתרים ומוזיאונים וכל זאת  ע"י תכנון של עידו פישמן טורס.

לאחר שמקבלים מידע והדרכה מעידו פישמן וצוות עובדי חברת עידו פישמן טורס מפסיקים לשאול את השאלה למה לנסוע ליפן רק בטיול מאורגן. התשובה כבר נמצאת בתוך ההסברים והמידע שהוצגו בפני הלקוחות. כל מה שמהטייל בטיול מאורגן צריך הוא מקבל במסגרת תכנית הטיול. פרט שידוע לכל אחד מראש עוד בטרם החליט על יציאה בטיול מאורגן של עידו פישמן טורס.

עידו פישמן אינו מנסה לשכנע את הלקוחות שלו לנסוע דווקא במסלול מסוים. בדרכיו הנעימות הוא מוביל אותם לחשוב על היתרונות והחסרונות, על כך שכל אחד יודע מהי העלות של הטיול בטרם צאתו את הארץ מה שקשה לחשב כשנוסעים בטיול פרטי.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388