מה אורזים לחופשה במזרח הרחוק

בשנים האחרונות יותר ישראלים נוסעים לטיולים במזרח הרחוק. אחד הישראלים הראשונים שעשה זאת היה עידו פישמן מדריך טיולים,
שאם השנים הפך להיות מדריך מוסמך לאזור המזרח הרחוק. תוכלו לקרוא אודות עידו פישמן כאן. 

הישראלים אוהבים את המזרח הרחוק 

חלומם של ישראלים רבים מתגשם. יותר מדינות במזרח פתחו את שעריהן ויותר טיולים למזרח הרחוק מתקיימים לאורך כל השנה. בשל כך, ישראלים רבים חוזרים ויוצאים לטיולים במזרח הרחוק שמודרכים על ידי עידו פישמן שכאמור בחר להתמקצע במדינות המזרח הרחוק. חברת עידו פישמן טורס, היא חברת נסיעות בבעלותו של עידו פישמן. לקוחות רבים חוזרים ומצטרפים לקבוצות שיוצאות לטיולים בהדרכתו. לצורך כך על עידו פישמן לתכנן בכל שנה טיולים שונים וזאת על מנת לא לחזור למקומות שהלקוחות ביקרו בהם בעבר. מטיילים רבים מתייעצים עם עידו פישמן לגבי מסלול הטיולים שכדאי לעשות במזרח הרחוק. האם כדאי לשלב בטיול גם שייט בין מדינות והאם הטיול עצמו מתאים למשפחות בגילאים שונים וביניהם ילדים. בין שלל ההמלצות שלקוחותיו של עידו פישמן מקבלים ממנו הם גם נעזרים בו בכל מה שקשור בדברים ובלבוש שכדאי לארוז ולקחת לחופשה באזור זה. 

מה לארוז? 

• ככלל כדאי לקחת מה שפחות מטען. מזוודה כבדה היא נטל לאורך הטיול. צריך גם לקחת בחשבון שמחירי הבגדים במזרח הרחוק זולים משמעותית ממחירי הבגדים בארץ כך שבכל מדינה אפשר לרכוש פריט זה או אחר.

• טיולים למזרח הרחוק בהדרכת עידו פישמן בהם יש גם ילדים משולבים בביקורים באתרים המתאימים לילדים הנסיעות בין האתרים אורכים לעיתים זמן ממושך. כדי לעניין את הילדים שלא יהיו משועממים כדי להצטייד במחשב נייד, טאבלט או משחקי חברה. ספר לקריאה הוא גם פתרון לשעמום.

• כדי לחסוך במקום במזוודה ממליץ עידו פישמן, מניסיונו מטיולים קודמים, על אריזת הדברים כך שכל פינה בתוך המזוודה תהיה עם פריט לבוש כשהוא מגולגל. כל אחד מהמטיילים יארוז את חפציו על פי הצורך שלו. מאחר והמזוודה מאופסנת רוב הטיול בבטן האוטובוס הרי שכדאי להצטייד גם בתיק טיולים קטן בו ניתן להכניס את הדברים החשובים ביותר. כמו מחשב, ספר לקריאה, בגדים להחלפה ומגבת.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388