מה לוקחים לטיול מאורגן במזרח הרחוק

איזה כיף! אתם נוסעים למזרח הרחוק. גם אם מדובר בטיול תרמילאים, גם אם מדובר בטיול מאורגן לכל הגילאים או בנסיעה עצמאית – אחד הדברים החשובים הוא לקחת את הדברים הנכונים והמתאימים לטיול. מה לוקחים לטיול מאורגן למזרח הרחוק למשל? הנה ההמלצות של עידו פישמן טורס

ההמלצות של עידו פישמן טורס לאריזה נכונה לקראת טיול למזרח הרחוק

ראשית אל תקחו יותר מדי דברים. גם ב"חור" הכי נידח אפשר לעשות כביסה, וגם בעיר השכנה אפשר לקנות תחתונים, גרביים ונעליים. לכן, קחו מה שצריך ולא יותר מזה. הקפידו להתאים את כמות הדברים לכמות הנוסעים / אורך הטיול. 

בדקו איזה גודל מזוודה מותר לכם לקחת למטוס – והתאימו עצמכם אליה. 

אל תשאירו את האריזה לרגע האחרון. לפעמים צריך לארגן דברים כמו ויזה, תרופות, אישורים כאלה ואחרים, וחבל לעשות זאת בלחץ ולשכוח. עשו רשימה מסודרת (עוד מידע תמצאו בדף הפייסבוק של עידו פישמן), וארזו מספר ימים לפני הנסיעה. במזוודה חשוב לסדר מהקל אל הכבד, לארוז את החפצים הכבדים בסמוך לגלגלים, ולהוסיף תג שמי לזיהוי עבור כל אחד מהמשתתפים. 

חשוב לקחת את כל מה שכל אחד מהמשתתפים צריך. דברים לאמא, אבא, לילדים – או לחלופין לבן / בת הזוג או השותפים. שאלו אותם מה הם צריכים והוסיפו לרשימה. 

מה עוד חשוב לקחת בחשבון?

כאמור אם אתם נוסעים לטיול מאורגן במזרח הרחוק, כדאי לעשות זאת עם עידו פישמן. זוהי חברה ותיקה עם 20 שנה של מאות נסיעות למזרח. הוא כבר יסייע לכם במה לקחת / לא לקחת. ובכל זאת, אחרי שקראתם אודות עידו פישמן והחלטתם לנסוע איתו – יש כמה דברים לקחת בחשבון: 

עשו את החיסונים הנדרשים כחודש לפני הנסיעה לפחות. כדאי להיבדק אצל רופא שיניים ורופא משפחה בנוסף. 

קחו אתכם כרטיס אשראי בין לאומי, מזומן והמחאות נוסעים. 

טיפ לסיום

בוודאי תקחו אתכם לנסיעה דברים יקרים כמו משקפיים, כסף, דרכונים או מצלמה ותכשיטים. השאירו את אלו עליכם ובתיק הגב הקטן שלכם, ולא על המזוודה בשום פנים ואופן. חבל על ההתעסקות עם הביטוח כשזה נשבר או חלילה נגנב. 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388