בחירה בטיול מאורגן למזרח לעומת טיול מאורגן באירופה

מה ההבדל בין טיול מאורגן באסיה ובאירופה?

ההבדלים גדולים מאד. מדובר בשני טיולים שונים לגמרי, ומעבר לביטוי "מאורגן" אין ביניהם קשר רב. טיול מאורגן לסין לא יספיק להכיל ולו קמצוץ ממה שיש למדינה הענקית להציע למטייל הישראלי, לעומת איטליה או גרמניה למשל. אין כאן אקט של זלזול חלילה, אלא פשוט להבהיר כי טיול מאורגן לקמבודיה בזול הוא מורכב לאין ארוך מאשר טיול מאורגן לאירופה. הבה נעמוד על ההבדלים. 

ההבדלים העיקריים בין טיול לאסיה / המזרח הרחוק ואירופה

ראשית הבדל משמעותי הוא מחיר הנסיעה הממוצע. הטיסות לאסיה הרבה יותר יקרות מאשר לאירופה. זהו פקטור משמעותי עבור אנשים רבים, ובשל כך בוחרים לנסוע דווקא לאירופה הזולה יותר לטיסה. הבדל נוסף הוא במרחק. טיול מאורגן לסין יארך זמן ארוך יותר בגלל זמן הטיסה / המרחקים בין האתרים השונים, מאשר טיול לאיטליה, גרמניה או שוויץ. סין, אגב, היא בגודל של אירופה כולה! פועל יוצא של השיקול הכלכלי והשיקול של הזמן הוא אורך הטיול. הבדל משמעותי הוא אורך השהות במדינה, כלומר: טיול מאורגן באירופה מתאים לאנשים שיש להם זמן קצר יותר, או שמעדיפים טיולים קצרים יותר. אפשר ליהנות מטיול מאורגן מקיף, מלא ומהנה באירופה באורך של 5-10 ימים. לעומת זאת במזרח הרחוק, בין אם נסיעה לסין או טיול מאורגן לקמבודיה בזול אורכים 14-28 יום, וזאת מכיוון שאם כבר טרחתם, שילמתם וטסתם, עדיף שיהיה לכם כמה שיותר זמן ליהנות מהמדינות הענקיות הללו. בנוסף, אופי הטיול עצמו שונה. באירופה, לרוב, מדובר בטיולים עירוניים או בטיולי יערות וסקי. לעומת זאת, באסיה יש הרבה שווקים מיוחדים, נופים שאין במערב וגם באוכל מיוחד, תרבויות שונות ועוד אין ספור דברים שמצריכים ומצדיקים שהות ארוכה יותר. בשל כך, טיולים אלו מתאימים לאנשים שיש להם זמן רב, או סטודנטים / תלמידים / משפחות וכמובן לאנשים בפנסיה. 

אם אתם מתעניינים בטיול מיוחד יותר, המבקר בנופים, תרבויות, שפות ומזג אוויר שונים ממה שאנחנו רגילים בישראל ואפילו באירופה, עידו פישמן טורס מציעים לכם לבחור באחד מהטיולים המאורגנים לאסיה. המזרח הרחוק שופע צבעים, ריחות, תרבויות וטעמים שונים. מכיוון שבישראל אנשים רבים שמוצאם מאירופה, לא משנה כמה "רחוק" נהיה, עדיין זה ירגיש מעט מוכר. לעומת זאת, במזרח הרחוק יש רק הפתעות, רק טעמים ותרבויות שונות, ואם יש לכם הזמן והפנאי לכן, אנחנו ממליצים לכם לנסוע איתנו לאחת המדינות המרתקות באסיה, בין היתר – סין, קמבודיה, לאוס, ווייאטנם, תאילנד ועוד. 

למה דווקא עם עידו פישמן טורס? 

עידו פישמן מציע לכם ניסיון רב של מעל 100 נסיעות למזרח הרחוק, טיולים מגוונים ברמה הגבוהה ביותר, עם התאמה אישית לצרכים שלכם. הוא דואג לכל הצרכים שלכם על מנת שהטיול יהיה חוויה מדהימה, ובעיקר – לוקח אתכם למקומות שאף מדריך אחר לא מכיר. 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388