קולינריה במזרח הרחוק

נושא הקולינריה בכלל וקולינריה במזרח הרחוק, יכול להיות בעייתי למי שמקפיד על שמירת כשרות. במקומות בודדים ניתן לרכוש אוכל כשר ומי שבוחר לצרוך אוכל כשר בלבד צריך לדאוג לקחת מהארץ קופסאות שימורים. פרט לסניפי חב"ד בהם האוכל כשר אין מסעדות כשרות במזרח הרחוק. הקולינריה במזרח הרחוק היא ברמה גבוהה. כל מי שחובב אוכל תאילנדי, וייטנאמי ואחר יכול למצוא לעצמו את המטעמים עליהם הוא חלם כחלק מהחלום הכללי של הטיול למזרח הרחוק. עד לפני כמה שנים לא הייתה התעניינות רבה לנושא הקולינריה במזרח הרחוק. הביקורים של צעירים רבים הביא למודעות בארץ לגבי המטבח והמאכלים הרבים ועם הזמן נפתחו מסעדות עם אוכל מהמזרח וכיום בכל פינה יש מסעדה תאילנדית או אחרת.

הישראלים אוהבים את האוכל האסייתי! 

ישראלים רבים אוהבים את המטבח מהמזרח הרחוק. עידו פישמן מארגן טיולים למזרח הרחוק משולבים במסלול קולינרי. יותר ויותר מסעדות עם אוכל מהמזרח הרחוק נפתחות בערים בארץ וקבוצות של שפים מהארץ בוחרים ללמוד את רזי הקולינריה של המזרח הרחוק מהמקור. לסיורים מאורגנים על ידי עידו פישמן יש ביקוש רב. מאז נכנסה גם קולינריה לטיולים במזרח הרחוק התרחב  מעגל המצטרפים ויש טיולים שרוב המשתתפים הם חובבי בישול שמחפשים דרכים לשדרג את התחביב שלהם ומשלבים אותו עם טיול במזרח הרחוק.

רוצים אוכל טוב? רק עם עידו פישמן! 

עידו פישמן מדריך טיולים מקצועי וותיק מסביר לכל מי שמעוניין לצאת אתו למזרח הרחוב על הקולינריה במזרח הרחוק ומהן האפשרויות לאכול בארצות המזרח.

עידו פישמן מדריך טיולים עשה את מסלולי הטיולים במזרח הרחוק לאורך ולרוחב, ביקר כמעט בכל המדינות והוא תמיד שמח לייעץ ולעזור למי שאינו יודע באיזה מסלול לבחור. מדי פעם מארגן עידו פישמן גם הרצאות, של מדריכי טיולים שעובדים אתו בצמוד, מלוות בסרטונים ותמונות כדי להמחיש את יופיו של המזרח הרחוק. על פי מכתבי התודה שנשלחים על ידי מטיילים לעידו פישמן והתפוסה המלאה בכל טיול שיוצא אפשר להבין שהתכנון והביצוע הם ברמה גבוהה. כל מה שהובטח לקבוצה מתבצע.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388