קולינריה בהודו

רבים מבין מסיימי השרות הצבאי בוחרים לעשות טיול של אחרי צבא בהודו. ישנם רחובות בערים מסוימות במדינה זו שנראות בדיוק כמו רחובות בישראל. מסעדות עם מאכלים ישראלים לצד מסעדות מקומיות שהתפריט שלהן מתבסס על הקולינריה ההודית. בעלי העסקים ברחובות אלו דוברי עברית ולהתמקח על המחיר הפך לחלק בלתי נפרד במרבית העסקים.

בנוסף לתרמילאים הרבים הנמצאים לאורך כל השנה בהודו יש גם קבוצות ישראליות המגיעות במסגרת של טיולים מאורגנים. החברה המובילה בתחום טיולים מאורגנים בארץ היא עידו פישמן טורס בהנהלת עידו פישמן שהוא מדריך טיולים מוסמך ובעל וותק של שנים רבות וההתמחות שלו היא המזרח הרחוק.

מה יש בהודו שכל כך טעים?

• אוכל צמחוני

• טעמים חריפים ומלאי תבלינים

• מזון רחוב טרי 

כל מי שמבקר בהודו מתאהב במטבח ההודי על תבליניו הרבים והמגוונים. מאז הודו הפכה לטרנד של רבים מבין אזרחי ישראל הבוחרים לטייל בה נפתחו בארץ מספר מסעדות עם קולינריה מהודו. הצלחת מסעדות אלו מוכיחה את טעמו של הישראלי. לאור הצלחת מסלולי הטיולים החלה חברת עידו פישמן טורס להוציא טיולים גם לחובבי קולינריה בהודו ובארצות נוספות. מסלול הטיול הולך בעקבות התפתחות האוכל במדינה.

מה עושים בטיולים אלו מלבד אוכל? 

טיול מאורגן להודו שיוצא בהדרכתו של מדריך מוסמך ובעל ידע אודות המדינה הופך להיות חוויה של פעם בחיים. בעזרתו של עידו פישמן אפשר להגיע למקומות היסטוריים ולאתרים בעלי משמעות רחבה בהודו. התרמילאים יוצאים בדרך כלל למספר חודשים לטיול במזרח הרחוק זמן שלא עומד לתיירים שיוצאים לחופשה של שבועיים שלושה. טיול מאורגן להודו, מתאים לכל הגילאים, למשפחות עם ילדים, לזוגות צעירים ומבוגרים. בהתאם למשתתפי הטיול מורכב המסלול.

מי זה עידו פישמן ולמה לנסוע רק איתו? 

לאחר שסיים את שירותו הצבאי יצא עידו פישמן לטיול תרמילים באופן עצמאי למספר מדינות במזרח הרחוק. עם שובו נרשם ללימודים באוניברסיטה בכל מה שקשור לארצות המזרח, הפך למדריך טיולים ועם השנים עבר את כל המבחנים לשם קבלת הסמכת מדריך טיולים. עם השנים יסד את חברת עידו פישמן טורס והחל להוציא טיולים מאורגנים להודו, קמבודיה ועוד.  חלק מהלקוחות שיצאו אתו לטיולים במזרח חזרו ויצאו פעם נוספת והמליצו לכל מכריהם על טיוליו של עידו פישמן ועל מקצועיותו בתחום.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388