קולינריה ביפן

יפן היא אחת המדינות בה מבקרים הכי הרבה תיירים לאורך כל השנה. זוהי מדינה המשלבת בתוכה נופים, טכנולוגיה ולקולינריה ביפן יש חלק חשוב בטיולי התיירים. מדי שנה יוצאות קבוצות מאורגנות של תיירים ישראלים לטיולים ביפן. כדי לבדוק אפשרויות של טיולים מאוגנים כדאי לפנות לחברת עידו פישמן טורס שמתמחה בארגון טיולים מאורגנים. ברוב המקרים טיול מאורגן ליפן הוא בן שבועיים ולכן עידו פישמן ממליץ לכל מי שיוצא אתו לטייל להצטייד במידע מוקדם רחב ככל שאפשר על מנת להגיע מוכן לאתרים השונים ולשלב בין המציאות למידע. לאור הצלחת הטיולים הרבים שיוצאים מישראל ליפן והגישה למטבח היפני החלו להיפתח בישראל מסעדות של אוכל יפני ואלו גורמות לישראלים לרצות לאכול את המקור. 

האם זה מתאים למשפחות? 

בהחלט, מי לא אוהב לאכול? לכן הפסיקו לחפש אתר מתכונים ברשת.

עידו פישמן טורס מארגנים טיולים מאורגנים ליפן למשפחות. לא רק אנשים מבוגרים יוצאים לטיולים ביפן. גם צעירים וילדים מצטרפים לטיול מאורגן ומן הסתם מסלול הטיולים יהיה שונה מזה של טיול שמשתתפיו הם אנשים מבוגרים.

מה עוד עושים – בדרך לאוכל?

במסגרת טיול מאורגן ליפן משלב עידו פישמן גם ביקור קולינרי במסעדות יפניות.  הישראלים אוהבים מאוד את האוכל מהמזרח, השילוב בין ביקור באתרים היסטוריים, בערים הגדולות ובמקומות הבילוי והמסעדות מעלה מדרגה את כל הטיול. בכל אחד מהטיולים משולבות נסיעות ברכבות, באוטובוסים וזאת כדי לאפשר למטייל לחוות את חיי היום יום של היפני. הארוחות משולבות במסעדות בתוואי הדרך שלכל אחת יש את המומחיות שלה באוכל היפני.

למה עידו פישמן? 

עידו פישמן, הבעלים של חברת עידו פישמן טורס ידוע בקרב העוסקים בתחום הטיולים ותיירות החוץ כאחד ממדריכי הטיולים הטובים והמקצועיים שיש לנו בארץ. כל משתתפי טיול מאורגן ליפן שיוצא תחת הדרכתו של עידו פישמן מעיד על טיול מקצועי ואיכותי. העדות לכך היא יציאה חוזרת של מטיילים עם עידו פישמן ליפן.

עידו פישמן, מדריך תיירים וותיק ומקצועי, מארגן מספר טיולים מאורגים ליפן לאורך השנה. לכל קבוצה מצטרף איש מחברת עידו פישמן טורס. לפני היציאה לטיול מאורגן ליפן מתקיימות פגישות של כל חברי הקבוצה עם הצוות של עידו פישמן שנותן את כל ההסברים ועונה על כל השאלות שנשאלות על ידי המשתתפים.

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388