4 טיפים שישדרגו לכם את הטיול המאורגן

טיולים מאורגנים הם כבר לא מה שהיה פעם. זה לא משהו מהיר ודחוס ולא כיפי, שרק זקנים נוסעים אליו. היום אפשר לנסוע בשמחה רבה גם חבר'ה צעירים לטיולים איכותיים, באמצעותו לדוגמה של עידו פישמן מדריך מקצועי שמכיר עבודה עם צעירים והצרכים שלהם. היתרון – טיול מגניב ובטוח. היום אפשר לייצר תמהיל מדויק בין אטרקציות, אוכל, רגיעה וצפייה בערים וכפרים. לא רק למבוגרים, אלא לצעירים ולכל המשפחה, עם הדרכה צמודה בעברית, של אדם שמכיר הכול ודואג לכם! 

היתרונות רבים: לא דואגים לכלום, משלמים על הכול מראש ויש מישהו שעובד בשבילכם, הצלחה מובטחת לקליעה בטעם שלכם, מושלם!

טיפים להשקעה טובה של הכסף שלכם בטיול מאורגן

1. חשבו היטב על מה אתם רוצים לעשות בטיול, התייעצו עם חברים או באינטרנט, כדי לבקש מהמדריך שלכם שיקבע לכם את הכול מראש. זה יחסוך לכם טרחה והתלבטות וגם יחסוך במחיר. ככל שיעלה יותר ככה ההנאה תרד. חשוב מאד לסגור את המחירים של הכול מראש, כי אם אתם רואים את המשפט "לא כולל אופציות" בחוזה, אתם בבעיה. 

2. בהקשר של הכתוב לעיל, חשוב מאד לוודא שאתם נוסעים עם המדריך הנכון (קראו כאן אודות עידו פישמן), עם האוכלוסייה (תחומי עניין וגיל) המתאימה. טיול מאורגן הוא גם ובעיקר חוויה קבוצתית וחברתית, ואם אתם לא נוסעים לטיול בסגנון הנכון – ההנאה שלכם תיהרס. 

3. בדקו מראש שאתם נוסעים לאורך הנסיעה שמתאים לכם. לשניהם כמובן יש פונקציה של עלות וקבוצתיות, אבל בעיקר – יש השפעה על ההנאה. יש אנשים שאוהבים לנסוע לזמן קצר ולדחוס כמה שיותר, ויש אנשים שאוהבים לנסוע לזמן ארוך ולקחת את הטיול ברגוע. בדקו מי אתם, ולפי זה בדקו את הטיול המתאים. 

הטיפ הרביעי – המדריך

הדבר החשוב ביותר בטיול מאורגן הוא המדריך שלכם. לכן, חשוב לבחור במישהו כמו עידו פישמן, שיש לו ניסיון של מאות טיולים מאורגנים מוצלחים. חשוב שהמדריך יכיר את האזור בצורה טובה, ידע לאלתר ולהתאים את עצמו ושיתן את הכול למען האנשים שבאו איתו. כזה הוא עידו פישמן. אם אתם רוצים לדעת אודות עידו פישמן ולקבל פרטים נוספים, לחצו כאן. 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388