טסים לחו"ל? זה הזמן לשפץ את הבית

שיפוץ הבית הוא אחת הפעולות הנחוצות, אך הכי מלחיצות שיש. מעבר לפחד שהשיפוץ לא יעלה יפה ולא כפי "שדמיינו", ומעבר לפחד שזה יעלה הרבה כסף, ישנו עניין נוסף: אף פעם אין ממש זמן טוב לעשות אותו. הסיבה העיקרית היא ששיפוץ אורך מספר שבועות בדרך כלל, במיוחד אם מדובר על שיפוץ היקפי, ועלול אף להתארך. בגלל שאנשים ממשיכים בחיים שלהם וזקוקים למרחב אשר מאפשר זאת, לשפץ את הבית "באמצע החיים" זה לא דבר פשוט. יציאה לחופשה גם היא איננה דבר פשוט. צריך לקחת חופש מהעבודה, לארגן את זה עם הזמנים של מחויבויות הילדים כמו בתי ספר וחוגים, וכמובן להקצות לזה תקציב. חשבתם על לשלב את השניים ביחד? זהו הפתרון האולטימטיבי! 

איך משלבים חופשה ושיפוץ? 

הדרך הטובה ביותר לשלב את שניהם, היא כמובן לשים חסכון בצד כדי שאפשר יהיה לממש את שתי הפעולות האלו במקביל. בנוסף, חשוב מאד לבחור מקום שאפשר לנסוע אליו לשבועיים עד ארבעה שבועות לפחות, כדי לאפשר לאנשי השיפוץ את העבודה באין מפריע. למשל, עידו פישמן הנדימן – השיפוצניק שלכם הוא הפתרון האולטימטיבי לסיטואציה זו. מצד אחד – הוא שיפוצניק ברמה הגבוהה ביותר, וצוות העובדים שלו מבטיח לכם עבודה מושלמת, נקייה ואיכותית. מצד שני – הוא מדריך מנוסה לנסיעות לחו"ל, ובמיוחד הוא מתמחה במזרח הרחוק. הוא הוציא כ-100 נסיעות לשם. בשילוב בין נסיעה למזרח הרחוק ושיפוץ הבית הוא שידוך מהשמיים: מצד אחד, חוויה משפחתית מושלמת בהדרכת עידו פישמן, מצד שני זה רחוק מספיק כדי שזה ישתלם לנסוע לתקופה של עד חודש, כדי לאפשר את השיפוץ. מעוניינים בפרטים? בקרו בפייסבוק של עידו צובר טורס כדי להבין איך לשלב את השניים. 

למה לשפץ את הבית עם עידו פישמן? 

עידו פישמן עובד עם אנשי המקצוע האמינים והאיכותיים ביותר, אשר עוסק בתחום כ-15 שנה. העבודה איתו מקצועית, בדגש על חומרי גלם איכותיים וגימורים מושלמים. בנוסף, מכיוון שהעסקה משלבת גם טיול שהוא מוציא, הוא יודע להתאים את לוחות הזמנים, וכשתחזרו מחו"ל הבית שלכם יהיה משופץ, נקי ומצוחצח כדי שתוכלו לחזור להתגורר ולעבוד בו, כאילו כלום לא קרה. נחיתה רכה לאחר טיול מהסרטים! 

למה לנסוע לטייל עם עידו פישמן? 

מעבר לעובדה שאתם מקבלים בית משופץ ברמה הגבוהה ביותר, אתם גם זוכים לזמן איכות עם המשפחה כולה. עידו פישמן מתמחה בעיקר בטיולים למזרח הרחוק – בין היתר ווייאטנם, תאילנד, סין, קמבודיה, לאוס ועוד. מאז התאהב במזרח הרחוק לפני שנים רבות, עידו פישמן הוציא כ-100 טיולים בהדרכתו לאזור, והוא מומחה גדול לכל פנינות החן של אסיה. הוא יקח אתכם למקומות המעניינים ביותר, כך שתשכחו שהטיול הוא בעצם "כיסוי" לשיפוץ שמתחולל אצלכם בבית. אם אתם מעוניינים למצוא עוד טיפים או להבין מתי ואיך כדאי לשלב את הנסיעה עם השיפוץ, דברו איתנו באמצעות בלוג המטיילים במזרח הרחוק של עידו פישמן

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388