5 סיבות למה חייבים לסגור קרוז

בשנים האחרונות הפך קרוז לאחת הדרכים המקובלות ליוצאים לטיולים בחו"ל. ישנן כמה סיבות עיקריות מדוע להזמין קרוז מבעוד מועד. 

• סיבה אחת היא שכמות הנרשמים לעומת כמות מקומות על האנייה הולכת וגוברת מדי שנה. כדי להבטיח מקום בתאריכים מסוימים כדי להקדים ולהירשם. 

• סיבה נוספת היא שעלות קרוז משתנה בהתאם לעונות. מן הסתם בקיץ יש יותר ביקוש ומכאן שהמחיר עולה. סיבה נוספת היא שאין צורך בחיפוש אחר בתי מלון. האנייה הופכת למלון צף. מדובר על שירות מיוחד במינו וחוויה של פעם בחיים. 

• סיבה שלישית היא חופש מוחלט! אתם באמצע הים! 

• סיבה רביעית - אפשר לשלב את זה ביחד עם טיול יבשתי. כלומר, חלק מטיולים מאורגנים משולבים גם שייט קרוז בין המדינות. היתרון שבימי השייט אין צורך לדאוג למזוודות, לחפש מקומות בילוי והסעדה. הכל יש על האנייה.

• סיבה חמישית – דרך מיוחדת מאד לראות את הנוף. אפשר להסתכל עליו מרחוק כמו על תמונה, ואח"כ גם להשתלב בו. 

למה דווקא טיולי קרוז עם עידו פישמן? 

עידו פישמן מדריך ומארגן טיולים כבר שנים רבות מחזיק במשרד הנסיעות שבבעלותו, עידו פישמן טורס את מיטב המדריכים והם דואגים ליידע כל לקוח שמתעניין בקרוז שכדאי לעשות זאת כמה חודשים לפני המועד הנבחר וזאת משום שהרשמה שנפתחת נסגרת מיד בגלל כמות המטיילים. עידו פישמן התמחה במשך השנים בטיולים במזרח הרחוק ובאירופה ובכלל זה גם בתחום טיולי שייט (תוכלו לקרוא אודות עידו פישמן כאן). ישראלים שמעוניינים לצאת לקרוז באירופה  מגיעים לאחת המדינות בהן עוגנת האנייה שטים על פי המסלול שנקבע וחוזרים לנמל כדי לחזור לישראל בטיסה, באמצעות אחת מחברות התעופה. 

עידו פישמן טורס מוציאים מדי שנה הפלגה למזרח הרחוק. בנוסף להגשמת חלום קרוז מאפשר למטייל להגיע למדינות רבות. בכל נמל בו עוגנת האנייה יכולים הנופשים לרדת ולבקר באזור. איש צוות ממשרדו של עידו פישמן מתלווה לקבוצה מדריך ומסביר להם על האתרים בהם הם מבקרים. לכן, אם אתם רוצים טיול ברמה הגבוהה ביותר, עידו פישמן הוא האדם עבורכם. 

אודות עידו פישמן

נעים מאוד, עידו פישמן

בן 61 מומחה בטיולים למזרח הרחוק

מגיל 21 אני מטייל במזרח הרחוק ועדיין לא נמאס לי.

ב-25 השנים האחרונות אני מלווה קבוצות בעיקר במזרח הרחוק.

כדאי לכם לשוחח איתי לפני שאתם טסים ולא תתחרטו.

פרטיי יצירת קשר

כתובת העסק - יונה 2 באר שבע
טלפון החברה - 074-7453388